ASUS ROG STRIX G16 oyunlarda 97 dereceye kadar çıkıyor

ASUS G16 jz. Bende undervolt-undervoltsuz hiçbir fark olmuyor. Oyuna girdiğimde 170 FPS'lerde başlıyor. Isı 90ları gectikçe 130'lara kadar düşüyor.

Hocam ekran kartı ve oda sıcaklığında ötürü olabilir. Ekran kartı nedeni şu yüzden olabilir benimki 4060 sizinki 4080 yani sıcaklık farkı nedeniyle olabilir.

Hocam ekran kartı ve oda sıcaklığında ötürü olabilir. Ekran kartı nedeni şu yüzden olabilir benimki 4060 sizinki 4080 yani sıcaklık farkı nedeniyle olabilir.
Hocam selamlar. Aynı cihazı ben de yeni aldım. Mümkünse bir şey sormak isterim. Undervolt yapmadan önce Bios'tan undervolt protection'u kapattınız mı? Ben de undervolt yapmayı düşünüyorum.

Hocam selam. Aynı cihazı ben de yeni aldım. Mümkünse bir şey sormak isterim. Undervolt yapmadan önce BIOS'tan undervolt Protection'u kapattınız mı? Ben de undervolt yapmayı düşünüyorum.

Hocam BIOS ellemedim. Direkt UV yaptım. Ancak sıcaklık fazla ise bence servise verin. Ben şu an iade değişim için göndereceğim.

Sıcaklık çok değil. Titanfall 2 ve NFS Heat oynadım. 80-85 derece civarıydı. UV sizde işe yaramadı mı?

Hocam yaradı ama tozdan mıdır nedir 95-96 görmeye başladı Cyberpunk'ta bence çok fazla. Üstelik 2 kez ızgaraları temizledim ve cihazı alalı 5 ay oldu bu kadar tozlanmamıştır bence.

Geri
Yukarı