ASUS ROG STRIX GO 2.4 alınır mı?

Bütçe
3000 altı

Fast Egal

Picopat
Daha fazla  
Kendime yeni bir kulaklık almak istiyorum. Biraz araştırdım ASUS ROG STRIX GO bana güzel geldi ama almadan önce size de bir danışmak istedim. Dışarıda otobüste vesaire de kullanacağım evde oyun oynarken de o yüzden kablosuz olması iyi olur. Estetik gözükürse iyi olur ama çok da önemli değil, kaliteli olması daha önemli.
+ Bunun yerine JBL alınır mı? JBL'nin ses kalitesi iyi diye duydum.

Naasıl deneyımı alınır mı?

Bende uzun suredir kullanıyorum ara sira kopmalar oluyor mesela 10 saat kullanimda 5 kere olur FPS oyununda bazen can sıkıyor ama hemen geri geliyor tercih sizin.

Ben kulaklıktan memnunum, sorduğumda bazı arkadaşlar çabuk kırılabiliyor demişti ama benimki hala sağlam. Kopmaları ben sadece telefonla kullanırken yaşıyorum o da elim sürekli kablosuz kullanma parçasının adı neyse ona çarptığı için oluyor. Bence gayet güzel bir kulaklık ama kulaklıklar hakkında çok tecrübem olmadığı için karşılaştırma yapamam. Belki çok iyi değildir, belki daha iyileri vardır ben bilmiyorumdur ama ben kullandığım kadarıyla iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Dışı sert pilastik ve mat siyah parmak izi çok kalıyor ama seni rahatsız eder mi bilmiyorum. Kendi taşıma kutusuyla geliyor. İstersen kablolu da kullanabiliyorsun. Mikrofon olarak discord dan arkadaşlarla konuşurken kulaklığın kendi içindeki mikrofonun daha iyi olduğunu söylediler o yüzden ben çıkarılabilir mikrofonu kullanmıyorum. Aklıma gelenler bunlar senin aklına başka bir soru gelirse sorabilirsin, elimden geldiğinceye kadar yardımcı olmaya çalışırım. Bence gayet güzel bir kulaklık ben öneririm ama sonuç olarak senin kararın.

Ben kulaklıktan memnunum, sorduğumda bazı arkadaşlar çabuk kırılabiliyor demişti ama benimki hala sağlam. Kopmaları ben sadece telefonla kullanırken yaşıyorum o da elim sürekli kablosuz kullanma parçasının adı neyse ona çarptığı için oluyor. Bence gayet güzel bir kulaklık ama kulaklıklar hakkında çok tecrübem olmadığı için karşılaştırma yapamam. Belki çok iyi değildir, belki daha iyileri vardır ben bilmiyorumdur ama ben kullandığım kadarıyla iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Dışı sert pilastik ve mat siyah parmak izi çok kalıyor ama seni rahatsız eder mi bilmiyorum. Kendi taşıma kutusuyla geliyor. İstersen kablolu da kullanabiliyorsun. Mikrofon olarak Discord'dan arkadaşlarla konuşurken kulaklığın kendi içindeki mikrofonun daha iyi olduğunu söylediler o yüzden ben çıkarılabilir mikrofonu kullanmıyorum. Aklıma gelenler bunlar senin aklına başka bir soru gelirse sorabilirsin, elimden geldiğinceye kadar yardımcı olmaya çalışırım. Bence gayet güzel bir kulaklık ben öneririm ama sonuç olarak senin kararın.

3.400 TL var en iyisini arıyorum muzık ve Valorant için ya

Geri
Yukarı