ASUS ROG STRIX Scope RX alınır mı?

MrFinBlack

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Gamepower Ogre Rainbow klavyenin tuşları basmamaya başladı. Garantisine yollamıştım Switch'lerini değiştirdiler, fakat birkaç ay sonra yine aynı sorunları yaşamaya başladım. Ben de sinirlenip kırdım attım, hayatımda gördüğüm en rezalet klavye, 3 sene oldu alalı 3 sene iyi dayandım. Pahalı olsun ama kaliteli olsun istediğim için güvenilir bir markadan ömürlük klavye almaya karar verdim. ASUS ROG STRIX Scope RX marka model klavyeyi beğendim, internette herkes tavsiye etmiş. Tuşlara çok hafif bir kuvvet uygulasanız bile Optik Switch'leri sayesinde tuşu hemen algılıyor, tek aklıma takılan bu özellik yüzünden oyun oynarken yanlışlıkla farklı tuşlara basar mıyım? Bu klavye yerine alternatif klavye önerileriniz varsa onlara da açığım.

Son düzenleme:
Gamepower Ogre Rainbow klavyenin tuşları basmamaya başladı. Garantisine yollamıştım Switch'lerini değiştirdiler, fakat birkaç ay sonra yine aynı sorunları yaşamaya başladım. Ben de sinirlenip kırdım attım, hayatımda gördüğüm en rezalet klavye, 3 sene oldu alalı 3 sene iyi dayandım. Pahalı olsun ama kaliteli olsun istediğim için güvenilir bir markadan ömürlük klavye almaya karar verdim. ASUS ROG STRIX Scope RX marka model klavyeyi beğendim, internette herkes tavsiye etmiş. Tuşlara çok hafif bir kuvvet uygulasanız bile optik Switch'leri sayesinde tuşu hemen algılıyor, tek aklıma takılan bu özellik yüzünden oyun oynarken yanlışlıkla farklı tuşlara basar mıyım? Bu klavye yerine alternatif klavye önerileriniz varsa onlara da açığım.
Gayet alınır. Benzerini kullanıyorum.

Alınmaz bana kalırsa o paraya, daha hotswappable değil.

Alınır, kullanıyorum gayet güzel klavye.

Attack Shark diye klavye mi olur? Yok Sharknado.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önemli olan boyu değil işlevi hocam :)

Aynı klavyeyi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Oldukça kaliteli hissettirdiğini söyleyebilirim. Ağır ve oturaklı bir klavye. Ve evet dediğiniz gibi hassasiyeti yüksek ben sadece baş parmağımı space üzerinde tutmaya alıştığım için bazen istemeden space tuşuna basmış oluyorum. Oyunda istemeden zıplamış oluyorum :D
Ancak çok sık değil ve zamanla alışılacak bir şey olduğunu düşünüyorum. Pişman olacağınızı sanmam.

Bütçem olsa bile böyle bir klavye almam. Benim hiper klavye bile daha asil duruyor bundan 🤣
Zevk meselesi.

Aynı klavyeyi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Oldukça kaliteli hissettirdiğini söyleyebilirim. Ağır ve oturaklı bir klavye. Ve evet dediğiniz gibi hassasiyeti yüksek ben sadece baş parmağımı space üzerinde tutmaya alıştığım için bazen istemeden space tuşuna basmış oluyorum. Oyunda istemeden zıplamış oluyorum :D
Ancak çok sık değil ve zamanla alışılacak bir şey olduğunu düşünüyorum. Pişman olacağınızı sanmam.
Malzeme kalitesi oldukça kaliteli Scope RX'in, ben de denedim evet. Ama şu anki fiyatı bence oldukça gereksiz pahalı o klavyeye.

Biz ne ara Akko gibi daha oturmuş markalardan bu çöp isimli klavyelere döndük? Attack shark, Mamba snake falan bildiğin Gamepower ile Game Booster'ın hayvanlı versiyonu.

Ben de normalde attack shark ürünü önermezdim ama bu ürünü oldukça iyi.

O zaman buna bakılabilir alternatif.

Geri
Yukarı