ASUS ROG Zephyrus G14 laptopa Hackintosh kurulur mu?

Mümkün ama bazı özellikler düzgün çalışmayabilir. 2022 Model ROG (RX 6700S) modeline yüklemişlerdi.
Örn. Radeon 680 iGPU, Klavye parlaklık ayarı, Bataryanın uzun gitmesi için ayarlamalar, sanırım cihazda 2 Type-C girişi var. 1 tanesi iGPU'ya bağlı ve çalışmayacak.

Mümkün ama bazı özellikler düzgün çalışmayabilir. 2022 model ROG (RX 6700s) modeline yüklemişlerdi.
Örneğin. Radeon 680 iGPU, klavye parlaklık ayarı, bataryanın uzun gitmesi için ayarlamalar, sanırım cihazda 2 Type-C girişi var. 1 tanesi IGPU'ya bağlı ve çalışmayacak.

Zaten Windows + macOS kurmayı düşünüyorum Apple telefon kullanıyorum eko sistem oluşturmayı düşünüyorum ve Photoshop açsın yeter bana zaten diğer işlerimi Windows'ta hallederim.
Başka bir sorum daha var ben Hackintosh kurabilmem için illa RX6700S-RX6800SLI bir laptop mu almalıyım yoksa RTX3070 veya RTX 3080 falan olur mu yani.
RX 680M driver tanımlanıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Windows + macOS kurmayı düşünüyorum Apple telefon kullanıyorum eko sistem oluşturmayı düşünorum ve Photoshop açsın yeter bana zaten diğer işlerimi Windows'ta hallederim.
Başka bir sorum daha var ben Hackintosh kurabilmem için illa RX6700S-RX6800sli bir laptop mu almalıyım yoksa RTX3070 veya RTX 3080 falan olur mu yani
RX 680M driver tanımlanıyor mu?
NVIDIA Sisteme MacOS kurulmuyor. Intel veya AMD olması gerekiyor. Söylediğim özelliklerin dışında birkaç şey daha var ama rahatsız etmiyorsa kurabilirsin ana bileşenler çalışıyor denmiş sorunsuz bir şekilde.

Geri
Yukarı