Asus Sinyal Genişletme Cihazları - Repeater

cht2

Hectopat
Merhaba

ASUS WL-330N3G 150MBPS KABLOSUZ-N 6-IN-1 ROUTER

Türünden Bir Menzil arttırıcı almak istiyorum. Ama hem 5ghz destekleyecek hem 2ghz aynı anda Cift band.

ASUS USB-AC53 300MBPS-867MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC USB ADAPTÖR

Bu ürünü alsam işimi görür mü. Önereceginiz ürünleri bekliyorum.

Amaç : Çocuk odasında olan Asus DSL N55U modemimi bir araç yardımıyla salondan fişe takarak veya usb baglantısı ile menzil'ini arttırmak.
Asus WL-3303G tam istedigim ürün ama dual bant destegi yok.

Recep bey sorun modemde değil evin yapısında.

1.M gördügünüz yerde suan modem, Tv yazan yerde 2ghz 4 diş - 5ghz 1.5 - 2 diş cekiyor [ max 5 diş var ]

Ama 2.M yazan yere modemi koydugumda Modem Bütün odalarda ful cekiyor [ 2ghz - 5ghz ] Hatta mahalleye yayın yapıyor desem yeri var.

Lanet Masa üstünden dolayı modemin suanlık yerini degistiremiyorum. KnightOnline oyuncusuyum Yakında MSI GE60 2O3- 293XTR almayı planlıyorum , Belki o zaman masa üstüne wifi adaptor alıp nette dolaşmayı saglıyacak interneti ulaştırmıs olurum .

Bu ürünü cok begendim almayı düsünüyorum Wifi genişletme olarak hemde ileride masa üstüne takabilirim.
Fikirleriniz benim için önemli.
Ayrıca MSI G60'ın incelemesini merakla bekliyorum :)
Ürün : VATAN COMPUTER - ASUS - USB-N66 450MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-N USB ADAPT

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı