ASUS Software and Utility nedir?

yunusemrepc

Decapat
Daha fazla  
RAM
8+8 16 GB
İşlemci
Ryzen 5 5600G
ASUS anakartinin web sitesinde destek bölümünün sürücüler ve araçlar kısmında yer alan bu yazılım ne işe yarar sizce indirilmeli mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20211219_104922.jpg
    IMG_20211219_104922.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 387
Software and Utility zaten yazılım ve hizmet programı demek o başlık, asıl program alttaki ASUS AI Suite 3 programı. Bu program sistemin anlık değerlerini, işlemcinin saat hızlarını, fan devirleri görmenizi sağlar,ufak bir araştırma yaparak bunu Google'da bulabilirdiniz neden konuyu açtığınızı anlamadım ayrıca kullanmanızı tavsiye ederim başarılı bir uygulama. [Anakart] AI Suite 3 Hakkında Tanıtıcı Bilgiler | Resmi Desteği | ASUS Türkiye

Software and Utility zaten yazılım ve hizmet programı demek o başlık, asıl program alttaki ASUS AI Suite 3 programı. Bu program sistemin anlık değerlerini, işlemcinin saat hızlarını, fan devirleri görmenizi sağlar, ufak bir araştırma yaparak bunu Google'da bulabilirdiniz neden konuyu açtığınızı anlamadım ayrıca kullanmanızı tavsiye ederim başarılı bir uygulama. [Anakart] AI Suite 3 Hakkında Tanıtıcı Bilgiler | Resmi Desteği | ASUS Türkiye

Her anladım MSI Afterburner benzeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı