Asus Strix 2.0 CS:GO Ses Gitmeme Sorunu

Makaleler
1
Daha fazla  
Asus Strix 2.0 kulaklığım eskiden CS:GO'da ses veriyordu mikrofondan ama artık sesim gitmiyor. Skype'ta ve diğer programlarda sesim gidiyor. Sadece CS:GO'da gitmiyor. Şimdidien teşekkürler yardımlarınız için.

CS:GO'da oyun içinden Seçenekler > Ses Ayarları > Sağ altta mikrofon seçeneğine tıklayın > Açılan steam oyuniçi arayüzünden kontrol edin mikrofonunuzun seçili olması gerekiyor. Aynı kulaklığı kullanıyoruz. Bir problem yok bende.

CS:GO'da oyun içinden Seçenekler > Ses Ayarları > Sağ altta mikrofon seçeneğine tıklayın > Açılan steam oyuniçi arayüzünden kontrol edin mikrofonunuzun seçili olması gerekiyor. Aynı kulaklığı kullanıyoruz. Bir problem yok bende.
Mikrofonum seçili ve başka seçenekte yok zaten. Test ettim fakat bana hiç ses gelmiyor. Sonuç aynı başka önerileriniz var mı? Aygıtı değiştir seçeneğine de tıklayamıyorum. Eskiden bu sorun yoktu fakat nedense olmaya başladı. Ve arada bir kulaklıkla birşey dinlerken cızırtılar geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı