ASUS TUF B450M Pro-s ile 5600X uyumlu mudur?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Sapphire pulse RX 7900 GRE
Genel olarak uyumlu olduğunu biliyorum ama ne yapmam lazım? Görüntü falan gelmiyormuş. BIOS güncellemeden nedir bu konu tam olarak ona göre bu işlerde uzman olan bilgisayarcıma yaptıracağım 5600X'i alıp.

BIOS'u güncelleyip anakartı işlemciyi tanır hale getirmek lazım. Elindeki şu an mevcut işlemci ile BIOS'unu en son stabil sürüme güncelle. Sonrasında 5600X tak-çalıştır hale gelecek zaten.

BIOS güncellemesi lazım, Ryzen 5000 destekli BIOS'u flashback ile yükleyebilrsiniz.

Yani tam olarak nasıl eski işlemcimi 5600X'i halledene kadar satmayacağım. Eski işlemci ile mi yapmam lazım Flashback'i tam olarak bilmiyorum da.

Yani tam olarak nasıl eski işlemcimi 5600X'i halledene kadar satmayacağım. Eski işlemci ile mi yapmam lazım Flashback'i tam olarak bilmiyorum da.

Bunun için rehberler var, BIOS Flashback ile güncellemeye illa gerek yok. Geleneksel yol ile de güncellenebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun için rehberler var, BIOS flashback ile güncellemeye illa gerek yok. Geleneksel yol ile de güncellenebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam hocam teşekkür ederim BIOS güncellemeyi biliyordum zaten de tam olarak öğrenmek istedim 5600X ile uyumlu mu diye tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı