Çözüldü ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN095SSD kaç GB SSD ekleme yapabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yonyule

Kilopat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN095 bilgisayara SSD almak istiyorum M.2 2280 PCI-e olarak. İçerisinde 512 GB var ben ek olarak 1 TB daha takmak istiyorum ama sevis kitapçığında 1TB destekli diyor. Acaba 2 yuva için toplamda 1 TB mı yoksa ayrı ayrı 1TB olarak 2 TB mı destekli deneyen veya kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Çözüm
2 adet 2280 boyutunda slotu var ve ikisi de PCI 4 SSD destekliyor, toplam 1TB değil her slot 1TB. Diğer slota ister PCI 3 ister PCI 4 1TB SSD alabilirsin.
2 adet 2280 boyutunda slotu var ve ikisi de PCI 4 SSD destekliyor, toplam 1TB değil her slot 1TB. Diğer slota ister PCI 3 ister PCI 4 1TB SSD alabilirsin.

Çözüm
Müşteri temsilcisi ile online görüştüm onlar toplamda 1 TB dedi kararsızlığı düştüm o yüzden sordum mantıken olması gerekiyor ama müşteri temsilcisi neden öyle dedi acaba?

Müşteri temsilcisi ile Online görüştüm onlar toplamda 1 TB dedi kararsızlığı düştüm o yüzden sordum mantıken olması gerekiyor ama müşteri temsilcisi neden öyle dedi acaba?

Onlarinda pek bilgisi yok.

Eğer SSD önerisi soruyorsan fiyatlar hakkında tam bilgim yok kötü bir şey önermek istemem, bütçe belirtip yeni konu açman daha iyi olur. 2280 boyutunda NVMe SSD diye belirtirsin.

Geri
Yukarı