ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör alınır mı?

sLaYeR_0

Centipat
Daha fazla  
F/P olarak bana gayet yeterli geldi kullanan arkadaşlardan ya da bilen arkadaşlardan fikirlerini almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/P olarak bana gayet yeterli geldi kullanan arkadaşlardan ya da bilen arkadaşlardan fikirlerini almak isterim.
parlaklık açısından 250cd parlaklık var onun yerine lenovo r25i-30 alınabilir 400cd parlaklık var. hz açısından da g24f-2 veya lenovo r25i-30 alınabilir 15hz'de olsa fark var. renk açısından 6+2 bit yani yazılımsal 8 bit destekliyor. renk ve hız açısından lenovo r25i-30 önerebilirim.

Bende 27 inc. VG249Q3A var 180 Hz, IPS - 0.5 ms.
Yana veya Yukarıya doğru inip kalkmıyor. Çevrilmiyor da ama bana yetiyor ve gayette güzel bir monitör hiç bir sorunu yok ve çokta güzel renkleri ve modları var.

parlaklık açısından 250cd parlaklık var onun yerine lenovo r25i-30 alınabilir 400cd parlaklık var. hz açısından da g24f-2 veya lenovo r25i-30 alınabilir 15hz'de olsa fark var. renk açısından 6+2 bit yani yazılımsal 8 bit destekliyor. renk ve hız açısından lenovo r25i-30 önerebilirim.
Sistemimin Asus olduğu bilerek Takım olması için Asus TUF Gaming serisini tercih ettim günlük kullanım ve Oyun için yeterli geleceğini düşünüyorum ölü piksel sorunu veya kronik bir sıkıntısı varmı ?[/url]

Sistemimin ASUS olduğu bilerek Takım olması için ASUS TUF Gaming serisini tercih ettim günlük kullanım ve Oyun için yeterli geleceğini düşünüyorum ölü piksel sorunu veya kronik bir sıkıntısı var mı?[/url]

Yok diye biliyorum hocam internetten alın 14 gün içinde iade etme şansınız olur.

Geri
Yukarı