Athlon x2 245 Sistemi geliştirme

Eyes001

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki sistemim:
  • 3 GB RAM
  • AMD Athlon X2 2.9GHz
  • Asus M2A74 AM-SE
  • 300 W PSU
  • Dahili ekran kartı
Bu sisteme işlemci ve ekran kartı almak istiyorum. PSU yetmeyecek biliyorum. PSU'yu ayrıyetten alacağım. Bütçem maksimum 650 TL.
Anakartımın desteklenen işlemciler listesini buldum, FX işlemciler destekler mi bilmiyorum.

Psu işini şöyle yaparsınız, gt 1030 ile psu'nuz yeterli gelecektir. Hem yeni nesil hem de fiyatına göre çok iyi performans gösteren bir ekran kartıdır. İşlemci olarak ikinci el Phenom II 'lerden bulabilirsiniz.

Yalnız aklıma geldi, ben yeni ryzen 3 sisteme geçtim, benim anakart ve işlemci satışta, Phenom II'den çok daha iyi bir işlemci: FX 4300, anakart ise gigabyte'ın am3 soket anakartı, esasında yenidir bu parçalar 1 sene öncesinde alındı. Bütçenize uygun bir fiyatlandırma ayarlayabiliriz belki de. Hali hazırda satışta Letgo'da.

Psu işini şöyle yaparsınız, gt 1030 ile psu'nuz yeterli gelecektir. Hem yeni nesil hem de fiyatına göre çok iyi performans gösteren bir ekran kartıdır. İşlemci olarak ikinci el Phenom II 'lerden bulabilirsiniz.

Yalnız aklıma geldi, ben yeni ryzen 3 sisteme geçtim, benim anakart ve işlemci satışta, Phenom II'den çok daha iyi bir işlemci: FX 4300, anakart ise gigabyte'ın am3 soket anakartı, esasında yenidir bu parçalar 1 sene öncesinde alındı. Bütçenize uygun bir fiyatlandırma ayarlayabiliriz belki de. Hali hazırda satışta Letgo'da.
ben bu ana karta intel işlemci alabilecekmiyim?

ben bu ana karta intel işlemci alabilecekmiyim?
Takamazsınız. İsterseniz mesajımda dediğim gibi halı hazırda sattığım fx 4300 + uygun gigabyte amd 760g anakartımı size satabilirim, dediğim gibi hali hazırda letgo da ilanda 2 gün önce koydum, sistemi yenilediğimden satıyorum, 1 senelik parçalar sorunuz. 300 tl'ye verebilirim ikisini de. bütçenizden geri kalan para ile de gt 1030 alırsınız. Ramleriniz ddr3 değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı