Attack Shark X3 vs Logitech G305 vs Dermoshark N3 vs Ajazz AJ139 Pro X

Truvalıadam

Kilopat
Genelde fingertrip kullanıyorum ama ara sıra diğerlerinede geçebiliyorum fark etmeden :D. Logitech G102 kullanıyordum ama kablosuza geçmek istiyorum. En çok önerilen farelerden hangisi en iyidir? İnşallah bu konuda çözülür.

Galiba logitech g305 alıp geçiçem.

Attack shark X3 gibi Çin farelerinin çok fazla qc sorunu oluyor almayı düşündüğüm zaman çok araştırdım forumlarda subredditlerde gezdim çok fazla alma diyen kişi vardı, diğerleri hakkında bilgim yok.

Bende araştırmam sonucu attackshark X3ü eledim. Dermoshark M3 1250TL'ye inmiş wraithesportsda ama mouse büyükmüş. Kararsız kaldım G102 küçük mouse acaba fingertip grip için sorun yaratır mı diye teşekkürler yine de.

Attack Shark X3 aldım bende yakın zamanda. Zar atıyorsun asılında bir nevi. Şansıma sorunsuz olanı denk geldi 2 haftadır kullanıyorum. Darmoshark M3 bende baktım fakat büyük bir mouse. G102 kasasına alışkınsınız G305 almak mantıklı olabilir. 99 Gram ağırlık + pil düşününce bende G305'i elemiştim. Attack Shark X3 iyisine denk gelirsen fiyatına göre mükemmel bir mouse.

Attack Shark X3 aldım bende yakın zamanda. Zar atıyorsun asılında bir nevi. Şansıma sorunsuz olanı denk geldi 2 haftadır kullanıyorum. Darmoshark M3 bende baktım fakat büyük bir mouse. G102 kasasına alışkınsınız G305 almak mantıklı olabilir. 99 Gram ağırlık + pil düşününce bende G305'i elemiştim. Attack Shark X3 iyisine denk gelirsen fiyatına göre mükemmel bir mouse.
Çok almak istedimde galiba o kumarı alamayacağım.

Geri
Yukarı