ATV'ye egzoz takılır mı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
176 CC'lik ATV'ye egzoz takmak istiyorum hem o ATV sesini bastıracak hem de kulağa hoş aşırı yüksek ses vermeyen bir egzoz takmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Hangi egzozu almam lazım? ATV: Küba VIP track 250.

Sc ya da replika akrapovic taktırabilirsin. Bütçene göre beğendiğin egzozu motorcular kaynak yapar.

Hocam peki sizce yaptırmaya değer mi?
Bu egzozun tipi hoşuma gitti ama özelliklerini vs bilmiyorum. Bütçem 5-10k arası olabilir kaliteli olsun önerebileceğiniz model var mıdır ?
IMG_1397.png

Hocam peki sizce yaptırmaya değer mi?
Bu egzozun tipi hoşuma gitti ama özelliklerini vs bilmiyorum. Bütçem 5-10k arası olabilir kaliteli olsun önerebileceğiniz model var mıdır?
Eki Görüntüle 2187985

Hocam 5-10k vermeye değmez, zaten ATV Çin malı.

İnternetten almak yerine 2.el olarak bakın ya da bir motorcu dükkanından alın, en azından adam dükkandan aldığınız için montajı kendi yapar.

Montajda eski egzoz kesilerek yenisi kaynak yapılacak.

Hocam 5-10k vermeye değmez, zaten ATV Çin malı.

İnternetten almak yerine 2.el olarak bakın ya da bir motorcu dükkanından alın, en azından adam dükkandan aldığınız için montajı kendi yapar.

Montajda eski egzoz kesilerek yenisi kaynak yapılacak.
Tamamdır hocam bi araştırayım hoşuma giden bulursam dediğiniz gibi dükkandan satın alırım teşekkürler.

176 CC'lik ATV'ye egzoz takmak istiyorum hem o ATV sesini bastıracak hem de kulağa hoş aşırı yüksek ses vermeyen bir egzoz takmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Hangi egzozu almam lazım? ATV: Küba VIP track 250.
Hocam yaptıktan sonra video atar mısınız?

Geri
Yukarı