Avast güvenilir mi?

Hayranım okumadan etmeden yazanlara...
Avast dediğiniz gibi çöpse neden milyonlarca kişi kullanıyor hala?
2 veri sattı diye bu onu çöp yapmaz çünkü veri satmayan neredeyse hiçbir servis yok.
Aslında gizlilik politikalarını okumadan kabul ettiğiniz için de bilemezsiniz zaten. :)
WhatsApp olayındaki kafa neyse, buradaki de o.
Avast'a laf edenlerin %99, 9'u; Instagram, Facebook, twiter, TikTok, Zoom, WhatsApp servislerinden en az 1 tanesini kullanıyordur. Ee, bunlar veri ticaretinin alasını yapmıyor mu?

Avast, güvenilir, şık ve kullanışlı bir Anti-Virüs programıdır? Kullanılabilir.

Bilgilerimizi satmayan uygulama yok zaten, bunun farkındayız. Adı çıkmış Avast'ı kullanmak saçmalıktan başka bir şey değil. Sadece Instagram kullanıyorum, onu da alternatifi olmadığı için. Olsa kullanmam ama Avast'ın alternatifi var. Diğer konularda haklısın. Her şey bilgileri satıyor diye alternatifi olan bir programı kullanmak ne kadar sağlıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton Security diye bir şey kullanıyorum ben. İlk kayıt olduğunda 30 gün bedava oluyor direkt hesap açıp açıp duruyorum o yüzden, onu kullanabilirsin 🙂.bu arada 30 gün olma şeyi bende oluyor ama bilmiyorum eğer sizde olmazsa.

Kaspersky Free var o çok iyi git deneme süren bitince YouTube'a Kaspersky nasıl tamamen silinir yaz sonra izle videoları ve sil daha sonra tempmailden tek kullanımlık mail aç ve tekrar Kaspersky Free'ye kayıt ol (Kaspersky Free adlı programı tamamen silince maalesef tekrar yüklemelisiniz)

Kaspersky Free var o çok iyi git deneme süren bitince YouTube'a Kaspersky nasıl tamamen silinir yaz sonra izle videoları ve sil daha sonra tempmailden tek kullanımlık mail aç ve tekrar Kaspersky Free'ye kayıt ol (Kaspersky Free adlı programı tamamen silince maalesef tekrar yüklemelisiniz)
Dediğinizi kullanıyorum Free olanını bayadır. 30 günde bir değiştirmeye uğraşmamak için geçtim işe yaradığını umuyorum

Geri
Yukarı