Avrupa turu için internet tavsiyesi

O zaman 2 gün içinde karar vermek gerekli. Peki hocam bu kadar pakete değecek kadar toplu taşıma kullanıyor muyuz?

turla gitmeyip şahsi gidiyorsanız pariste muhakkak almalısınız. turla gidip serbest gününüz olursa 1 gün boşluğunuz o gün için yine de almanız mantıklı. metro kullanabiliyorsunuz,şehrin her yerine metro,tramvay,tren gidiyor çünkü.

turla gitmeyip şahsi gidiyorsanız pariste muhakkak almalısınız. turla gidip serbest gününüz olursa 1 gün boşluğunuz o gün için yine de almanız mantıklı. metro kullanabiliyorsunuz,şehrin her yerine metro,tramvay,tren gidiyor çünkü.
Hocam bu 5 zone dahil olandan da alsam banliyö trenlerde geçerli midir? Paris-Plasir arasında gidip gelmem gerekli. Yaklaşık 30 km ve bir de gece saat kaça kadar ulaşım mümkündür? Google Haritalar her saatte gösteriyor gece olunca 1 saat geç olacak şekilde ama emin olamadım.

Hocam bu 5 zone dahil olandan da alsam banliyö trenlerde geçerli midir? Paris-Plasir arasında gidip gelmem gerekli. Yaklaşık 30 km ve bir de gece saat kaça kadar ulaşım mümkündür? Google Haritalar her saatte gösteriyor gece olunca 1 saat geç olacak şekilde ama emin olamadım.
Saatleri tam bilmiyorum ,banliyoler dahil. Plaisir zone 5 de, aldigin bilet oraya da geçerli. Bonjour ratp uygulamasini indirip inceleyebilirsin. Gidince orda muhakkak kullan cok isine yarayacak.

Saatleri tam bilmiyorum ,banliyoler dahil. Plaisir zone 5 de, aldigin bilet oraya da geçerli. Bonjour ratp uygulamasini indirip inceleyebilirsin. Gidince orda muhakkak kullan cok isine yarayacak.
IDF Mobilities uygulamasına gerek yok o zaman.

@underzero

1716020152560.png

Hocam hangisi uygundur?

1716020245497.png

Plaisir Zone 5 ancak 2'den 3'ten de 5'e aktarma mümkün. Ancak aktarma veya direkt olması için mi tüm zonelar tercih ediliyor?

Amacım otel ve Paris merkez arasında günlük git gel.

Son düzenleme:
IDF Mobilities uygulamasına gerek yok o zaman.

@underzero

Eki Görüntüle 2198369

Hocam hangisi uygundur?

Eki Görüntüle 2198370

Plaisir Zone 5 ancak 2'den 3'ten de 5'e aktarma mümkün. Ancak aktarma veya direkt olması için mi tüm zonelar tercih ediliyor?

Amacım otel ve Paris merkez arasında günlük git gel.
Valla hocam ben olsam tüm zonlari icereni alirim belli olmuyor, zone 5 de bi yeri gezeceginiz tutar. Disneyland vs ye gidersiniz falan orda ucuz alisveris outlet merkezi var gidiyorlar genelde. Bonjour ratp gayet iyi oluyor kac da da gidersiniz, hangi alternatifler var, sirada gelen aracin gelme suresi falan yaziyor begendim gayet.

Geri
Yukarı