AWP ile yaptığınız en iyi vuruşlar

Battlefield 4'te SRR-61 ile , ya da Intervention, 420 metreden diğer sniperı öldürmüştüm bir keresinde :).
Sayılmazsa BF3'te L96 ile , AWP'ye bayağı benziyor, helikopterın (Transport heli) önce gunnerını sonra da sürücüyü öldürmüştüm. 100 metre mesafeden ama :D.

İnternet kafede oynarken sise rastgele sallamıştım SSG ile. Sağ tarafta iki adet kırmızı işaret çıkmıştı.
Değil CS:GO tüm oyun hayatımda yaptığım en iyi vuruştu o.
Wolfteam zamanlarımda daha iyileri vardı ama oyundan bile saymıyorum artık. Bırakalı 5 sene kadar oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben video kaydı alamadım ancak bu yeterli olur sanırım :D.
O nasıl vuruş öyle hissetim vallahi nasıl vurduğunu, CS 1.6 oynarken ördek ile Dust 2 Double Door bölümünde noscope deneyerek birisinin kafasına değdi diğerinin ise bacağına değdi fakat hasar aldığı diğeride ölmüştü :D .

Demo olduğu için fps baya düşük. En çok hoşuma gidenlerden birisi bu benim için.

Geri
Yukarı