Ayakkabı defolu mu?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Bu sizce ileride dikişlerin açılmasına sebep olur mu? Defolu denebilir mi? Göze görünüyor ve o kadar para verilen ayakkabıyı bile isteye kullanmak da içime sinmiyor. Ancak ürünün fiyatı artmış ve Amazon değişim yapmıyor sadece para iadesi vermekte ve en az 500-600 TL zararda oluyorum ki gelecek diğer ayakkabı da %100 kusursuz mu olacak muamma.
Sol teki (fotoğrafa göre en yukarıdaki) olan ayakkabının burun kısmı için sormaktayım.

WhatsApp Görsel 2024-02-01 saat 21.24.01_0b81ed1a.jpg

WhatsApp Görsel 2024-02-01 saat 21.24.01_cf98c641.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Almanyadan mı aldınız? Eğer öyleyse, 15 gün içerisinde iade etmezseniz İthalat Depozito ücretini vermiyorlar. 15 günden sonra sadece vergisiz ve kargosuz ücreti ödüyorlar. Bilginiz olsun, ek not..
15 günü çoktan geçti. Evet Amazon Almanya'dan almış idim.

Bu tarz ayakkabıların alayında böyle farklar olur, ona pek defolu denmez. Bir de yeni mi atandın hayırlı olsun.

Teşekkürler. Öğrenciyim henüz hocam. Yani bu normal diyorsunuz. Bu tarz ilk ayakkabım olduğu için kafama takılmıştı.

Peki bu pahalı ayakkabılarda neden böyle şeyler var? Kimse umursamıyor mu?

Teşekkürler. Öğrenciyim henüz hocam. Yani bu normal diyorsunuz. Bu tarz ilk ayakkabım olduğu için kafama takılmıştı.

Peki bu pahalı ayakkabılarda neden böyle şeyler var? Kimse umursamıyor mu?

$100'lık ayakkabı pahalı olmuyor aslında, fabrikasyon ve minor kozmetik hataların olması çok sık yaşanan bir olay. Su geçirme, dikiş atması vb. için defo diyebiliriz daha çok.

En az $500 değerinde ve el yapımı bir ayakkabı olsaydı tabii kozmetik hatalar bile kabul edilemez.

$100'lık ayakkabı pahalı olmuyor aslında, fabrikasyon ve minor kozmetik hataların olması çok sık yaşanan bir olay. Su geçirme, dikiş atması vb. için defo diyebiliriz daha çok.

En az $500 değerinde ve el yapımı bir ayakkabı olsaydı tabii kozmetik hatalar bile kabul edilemez.
Hocam fiyat ile bu sorunun bir ilgisi yok diyebilir miyiz? Amazon Germany'nin bu tarz olanları sattığı gibi efsane dolanıyor biraz yorumlara baktım da. Siz olsanız bu şekilde kullanır mıydınız?

Hocam fiyat ile bu sorunun bir ilgisi yok diyebilir miyiz? Amazon Germany'nin bu tarz olanları sattığı gibi efsane dolanıyor biraz yorumlara baktım da. Siz olsanız bu şekilde kullanır mıydınız?

Kullanırdım, ayakkabının tipi zaten özel günlerde şık giyinmek için değil devamlı kullanmak için. Onda da minik bir estetik kusurun bana olumsuz olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı