Aylık 5 bin TL taksiy ödeyerek alınacak sistem önerisi

Anony

Hectopat
Aylık 5 bin TL gibi bir miktara 12 ay taksit yapmayı düşünüyorum. Nasıl bir oyun canavarı önerirsiniz? Önerileriniz özellikle AMD işlemci, NVIDIA ekran kartı ve DDR5 sistem olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık 5 bin TL gibi bir miktara 12 ay taksit yapmayı düşünüyorum. Nasıl bir oyun canavarı önerirsiniz? Önerileriniz özellikle AMD işlemci, NVIDIA ekran kartı ve DDR5 sistem olsun.
Taksitle aldığın sistemle bir bir sistem daha toplarsın taksitli alma bence.

Ben alacak olsaydım bu sistemi alırdım. Peşin fiyat olarak çok uygun, taksitle alırsan ciddi bir fiyat farkı çıkıyor ama aylık ödemesi senin bütçene uygun. DDR5 olması ve 16 GB ekran kartı seni çok rahat idare edecektir diye düşünüyorum.

Kod:
Asus Prime A620M-K AMD A620 AM5.
AMD Ryzen 5 7500F.
16 GB DDR5 5600 MHz.
Asus RX 7800 XT 16 GB.
512 GB M2 SSD.

Taksitle aldığın sistemle bir bir sistem daha toplarsın taksitli alma bence.
Nakit param yok kredi kartına taksit yapacağım külüstür Bilgisayarım var yetmiyor düzgün birşey alıcağım taksitle 12taksite felan aylık Max 5 bin tl

Ben alacak olsaydım bu sistemi alırdım. Peşin fiyat olarak çok uygun, taksitle alırsan ciddi bir fiyat farkı çıkıyor ama aylık ödemesi senin bütçene uygun. DDR5 olması ve 16 GB ekran kartı seni çok rahat idare edecektir diye düşünüyorum.

Kod:
Asus Prime A620M-K AMD A620 AM5.
AMD Ryzen 5 7500F.
16 GB DDR5 5600 MHz.
Asus RX 7800 XT 16 GB.
512 GB M2 SSD.
Amd ekran kartı istemiyorum amd işlemci nvidia ekran kartı istiyorum

1715373958928.png

bunu aldım beyler iyi yapmış mıyım

Son düzenleme:
Nakit param yok kredi kartına taksit yapacağım külüstür bilgisayarım var yetmiyor düzgün bir şey alacağım taksitle 12taksite falan aylık Max 5 bin TL.

AMD ekran kartı istemiyorum AMD işlemci NVIDIA ekran kartı istiyorum.

Eki Görüntüle 2192449
Bunu aldım iyi yapmış mıyım?
Power C4 bir de madem 120mm sıvı soğutucu alacaksın alma? Kule tipi soğutucu al o işlemciye yetmez o soğutma. İşlemci demişken o işlemci fazla değil mi R7 7500F falan alsanız bile yeter.

Power C4 bir de madem 120mm sıvı soğutucu alacaksın alma? Kule tipi soğutucu al o işlemciye yetmez o soğutma. İşlemci demişken o işlemci fazla değil mi R7 7500F falan alsanız bile yeter.
Almışken tam alayım dedim sıvı soğutma alamadım zaten sipariş geçerken almadım unuttum Stok fan ile gelecek sıvı soğutma ne alayım

Almışken tam alayım dedim sıvı soğutma alamadım zaten sipariş geçerken almadım unuttum Stok fan ile gelecek sıvı soğutma ne alayım
Power c4 ne demek

Geri
Yukarı