Çözüldü AYT eşit ağırlık konuları nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, eşit ağırlık öğrencisiyim. Ben AYT'de konuların eşit ağırlık, sözel ve sayısal olarak ayrıldığını bilmiyordum. Eşit ağırlık öğrencisi olarak hangi konulara çalışacağıma nasıl bakabilirim?

Çözüm
Eşit ağırlık öğrencisi olarak Sosyal 1 ve Matematik alanını çözmelisiniz. Umarım 12. sınıf değilsinizdir.
Ek olarak konu dağılımlarına bu siteden bakabilirsiniz:

@BigBangZero konuya geri dönüş yapar mısınız?
Eşit ağırlık öğrencisi olarak Sosyal 1 ve Matematik alanını çözmelisiniz. Umarım 12. sınıf değilsinizdir.

Son düzenleme:
Çözüm

12.sınıfım, TYT'yi bitirdim AYT'ye başladım. 12. sınıf ile ne alakası var, orayı anlayamadım hocam. AYT'ye hala bol bol vaktimin olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AYT'de konuların eşit ağırlık, sözel ve sayısal olarak ayrıldığını bilmiyordum
Bu mesajınızdan dolayı öyle demiştim. Hedefinizi bilemem ancak sınava da çok kalmadı.

Bu mesajınızdan dolayı öyle demiştim. Hedefinizi bilemem ancak sınava da çok kalmadı.
Sosyal-2 olduğunu biliyordum lakin onların konularının ayrı olduğunu bilmiyordum. Şuanda günde 4-5 saatlik bir çalışma yapıyorum ve ayarladığım programa göre bana fazladan vakit çıkıyor. Bu fazladan vakitlerimde de TYT ve AYT denemesi çözeceğim sürekli olarak. Açıklarımı kapatmam için yaklaşık 1 aylık süreç çıkacak diye düşünüyorum. O 1 ayın da yeteceğini düşünüyorum. Konuyu birkaç ay sonrasında güncelleyip deneyimlerimi aktaracağım. Cevap için teşekkür ederim.

@BigBangZero rica ederim. Umarım hedefinize ulaşabilirsiniz. Yeni bir konu içerisinde güncelleme yaparsanız iyi olur. Malum konu içerisinde farklı soru yasak. Her bir soru için yeni bir konu açılması gerekiyor.

Geri
Yukarı