Az CPU ve RAM kullanan tarayıcı önerisi

Rtx 4090 FE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
monster abra a5 17.4.4
3060 105W
i7 11800H
32 gb çift kanal ram
1 tb samsung m.2 nvme ssd
windows 10 pro
Merhaba şu an Brave kullanıyorum ve sadece YouTube açıkken 6 GB RAM ve %60 CPU kullanıyor birazdan Chrome deneyeceğim. Onun dışında Chrome eklentileri çalışan tarayıcı önerirseniz sevinirim. İyi sosyeller.

Sistemim Monster Abra a5 17.4.4

Bence direk Chrome en iyisi hem bütün hesaplar Google üzerinden hem kullanışlı hemde piyasadaki tarayıcılara göre en az ram yiyen (benim görüşüm)...

Merhaba şu an Brave kullanıyorum ve sadece YouTube açıkken 6 GB RAM ve %60 CPU kullanıyor birazdan Chrome deneyeceğim. Onun dışında Chrome eklentileri çalışan tarayıcı önerirseniz sevinirim. İyi sosyeller.

Sistemim Monster Abra a5 17.4.4

En az kullanan Chrome sanırım.

Hocam 13 tane Chrome eklentisi var.
O kadar kullanmaz; Firefox cidden çok minimal bir tarayıcı. Deneyin beğenirsiniz. Ama Chromium tabanlı olmadığından Firefox muadillerini bulmanız lazım eklentilerin.

Arkadaşların dediğine göre en az RAM kullanan Chrome'muş hocam yanlışınız var :D
IBM ThinkPad R50e ile XP'de test edildi XP destekleyen son versiyonu bile eşek gibi RAM tüketiyor. (Benim tarafımdan.)

O kadar kullanmaz; Firefox cidden çok minimal bir tarayıcı. Deneyin beğenirsiniz. Ama Chromium tabanlı olmadığından Firefox muadillerini bulmanız lazım eklentilerin.

IBM Thinkpad R50e ile XP'de test edildi XP destekleyen son versiyonu bile eşek gibi RAM tüketiyor.

Hocam sizin ppdeki yayıncının adı neydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı