B650M-A II ve Sapphire 6600 nasıl?

sittingturk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, umarım doğru yere açmışımdır konuyu.
Sistemimde halihazırda Sapphire 6600 var, geçen yıl aldım. Ancak ileriye yönelik bir sistem kurmak istiyorum. Ancak sistem toplama maliyetlerinin farkındasınız. Ben de parça parça halletme niyetindeyim. İlk iş olarak da anakart ve işlemciden başlamak istedim. Aklımda Ryzen 5 7600 ve B650M-A II var. Sorum şu: Bu ikiliyle 6600 sorun çıkarır mı? Çünkü belli bir süre bir arada kullanacağım malum. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, umarım doğru yere açmışımdır konuyu.
Sistemimde halihazırda Sapphire 6600 var, geçen yıl aldım. Ancak ileriye yönelik bir sistem kurmak istiyorum. Ancak sistem toplama maliyetlerinin farkındasınız. Ben de parça parça halletme niyetindeyim. İlk iş olarak da anakart ve işlemciden başlamak istedim. Aklımda Ryzen 5 7600 ve B650M-A II var. Sorum şu: Bu ikiliyle 6600 sorun çıkarır mı? Çünkü belli bir süre bir arada kullanacağım malum. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.
Sıkıntı çıkarmaz. Ek olarak şunu söyleyeyim. Şu anda 7600X ile 7600 neredeyse aynı fiyatta arada bu kadar az fiyat farkı varken 7600X almak daha mantıklı.

Ben fazla fark var diye biliyorum hocam herhangi bir video var mı acaba?
Buradaki videoda 7600 ile 7600X arasında çok sıcaklık farklı olmadığı gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı