Çözüm Bağlantınız gizli değil hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
10-15 dakika öncesine kadar bağlantınız gizli değil hatası alıyordum bütün tarayıcılarda. Şu an kendi kendime çözdüm belki işinize yarar. Sizde herhangi bir çözüm biliyorsanız bana sadece Google için bağlantınız gizli değil hatası alıyordum google.com yazınca geliyordu sorun ama google.com.TR yazınca sorunsuz bir şekilde girebiliyor.

10-15 dakika öncesine kadar bağlantınız gizli değil hatası alıyordum bütün tarayıcılarda. Şu an kendi kendime çözdüm belki işinize yarar. Sizde herhangi bir çözüm biliyorsanız bana sadece Google için bağlantınız gizli değil hatası alıyordum google.com yazınca geliyordu sorun ama google.com.TR yazınca sorunsuz bir şekilde girebiliyor.

Kesin çözümde sertifikaları silip Chrome'u yeniden başlatmak.

Bağlantınız gizli değil hatasını tek seferlik olarak this is unsafe (birleşik) olacak şekilde yazınca tek seferliğine gidiyordu. Buda bir kısa süreli çözüm.

Kesin çözümde sertifikaları silip Chrome'u yeniden başlatmak.

Siz bilgisayardan anlayan bir beye benziyorsunuz. Regedit'ten olayı halettim 10 yaparak ama her PC'ye reset attığımda Regedit'teki olayı tekrar yapmam gerekiyor. Regedit neden kendini sürekli sıfırlıyor bir çözümü var mı acaba?

Bağlantınız gizli değil hatasını tek seferlik olarak this is unsafe (birleşik) olacak şekilde yazınca tek seferliğine gidiyordu. Bu da bir kısa süreli çözüm.

Regedit'ten olayı komple çözdüm lakin PC'ye her ne zaman reset atsam Regedit sıfırlanıyor ve tekrar aynı şeyi yapmam gerekiyor. Aslında yapması 10 saniye gibi bir süre alıyor lakin hiç olmaması daha iyi olur. Regedit sıfırlanması için çözüm öneriniz var mı acaba?

Anlatayım. CTRL+r yaparak çalıştırı açın. Daha sonra Regedit yazın önünüze çalıştırmak için bir sekme gelirse tamam deyip açın. Üstteki arama çubuğu yerindeki şeyi silip bunu yapıştırın. Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings
Sonra karşına 3 adet tür çıkacak. Bendekiler
(Varsayılan)
CallLegacyWCMPolicies
ProxySettingsPerUser olmak üzere

ProxySettingsPerUser e sağ tıklayıp yeniden adlandırdan CTRL C yaparak ismini kopyalayıp ProxySettingsPerUser türünü silin. Daha sonra boş bir yere sağ tıklayıp Yeni / İkili Değer açın ve ismini kopyaladığınız ProxySettingsPerUser ismini yapıştırınız. Üstüne 2 defa tıklayıp Değer verisindeki 0000000'ın yanına boşluk bırakıp 10 yazınız. 1 yazsanızda olur. Ve sorun tamamen çözülmüş oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı