Bahs protein tozu alınır mı?

Şu an bayağı uygun fıyata satan kaliteli bir marka tadı nasıl bilmiyorum. Kullanan var mı? Varsa söylesin, onun gıbı uygun protein tozu onerısı olan söylesin.
Herkes bir marka önermiş aslında da burada sorun senin sorduğun protein tozunun bezelye proteini olması önerilenlerin ise whey protein olması. Bambaşka ürünler bunlar sen tam olarak ne almak istiyorsun hani bitkisel protein mi hayvansal protein mi ? Ayrıca bahs 400 gramlık bezelye protein tozunu whey proteinlerle aynı fiyata satıyor normalde daha düşük olmalıydı...Bu fiyata alınmaz sözde indirimde olsa kodda olsa almam.

Kardes git 2300kg bigjoy whey muzlu al 300ML su koy canavar gibi. Hem uygun fiyat hem icerigi guzel hem de servisi cok babalar gibi. Ayrica sitesinde falan indirimde şu an.

Hayır alınmaz. Bütçeniz nedir?
kanka butcem 1000-1100tl bıtane pre workout ve protein tozu almam lazm 1300tl olsa elımde protein oceanda ındıırm var ordan alacam ama alamıyorum

Kardes git 2300kg bigjoy whey muzlu al 300ML su koy canavar gibi. Hem uygun fiyat hem icerigi guzel hem de servisi cok babalar gibi. Ayrica sitesinde falan indirimde şu an.

Abim be ben neden sen neden bahsedıyorsun 1900TL benım sadece 1100TL param var onlada hem pre woekout hem de protein tozu almam lazm.

Herkes bir marka önermiş aslında da burada sorun senin sorduğun protein tozunun bezelye proteini olması önerilenlerin ise whey protein olması. Bambaşka ürünler bunlar sen tam olarak ne almak istiyorsun hani bitkisel protein mi hayvansal protein mi? Ayrıca bahs 400 gramlık bezelye protein tozunu whey proteinlerle aynı fiyata satıyor normalde daha düşük olmalıydı...bu fiyata alınmaz sözde indirimde olsa kodda olsa almam.

Bahsda hayvan gıbı ındırım kanka.

Kanka bütçem 1000-1100TL bir tane pre workout ve protein tozu almam lazm 1300TL olsa elımde protein oceanda ındıırm var oradan alacağım ama alamıyorum.

Abim be ben neden sen neden bahsedıyorsun 1900TL benım sadece 1100TL param var onlada hem pre woekout hem de protein tozu almam lazm.

Protein oceanda kodlarla %10 indirim var hocam.

kanka butcem 1000-1100tl bıtane pre workout ve protein tozu almam lazm 1300tl olsa elımde protein oceanda ındıırm var ordan alacam ama alamıyorum

Hayvan gibi indirim ? Dostum diyorum ki o ürün zaten bir bitkisel protein tozu ürünü ve 400 gramının ederi 400 tl bile etmez güya 750 tl lerden mi ne düşmüş... Bu e-ticaret dünyasının en basit, en ucuz numarasını bile yiyorsanız benim üstüne edecek lafım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı