Banayeni.com Windows 11 lisans güvenilir mi?

KRALDEM61

Decapat
Daha fazla  
Yeni bilgisayarıma Windows 11 Home kurulumunu yaptım ancak etkinleştirmedim. Akakçe'den fiyatlara baktığımda banayeni.com'da piyasaya göre çok ucuz olan ürün anahtarını gördüm ve merak ediyorum. Acaba güvenilir mi diye? Yanlış anlamadıysam Akakçe'nin kendi markası gibi bir şeymiş ürünün linkini koyacağım acaba bir sıkıntı çıkar mı alınır mı?

Ben 10 TL'ye aldım. Ama bilmiyorum yani sadece ürün anahtarı girerek nasıl bir sorun çıkabilir?

Yeni bilgisayarıma Windows 11 Home kurulumunu yaptım ancak etkinleştirmedim. Akakçe'den fiyatlara baktığımda banayeni.com'da piyasaya göre çok ucuz olan ürün anahtarını gördüm ve merak ediyorum. Acaba güvenilir mi diye? Yanlış anlamadıysam Akakçe'nin kendi markası gibi bir şeymiş ürünün linkini koyacağım acaba bir sıkıntı çıkar mı alınır mı?

Hocam ben saglamlisans diye bir yerden aldım 1 saniye sonra gonderdiler.

Ürün anahtarı elime gelir mi ben daha çok onu merak ediyorum😁
Gelir tabi ya. Ama şimdi benim anlamadığım 10 TL satanda var 100 TL satanda var 600-700 satanda var.
Hepsi etkinleştiriyor. Ne farkları var yani? Acaba ürün anahtarı girdiğimizde bilgisayarımızdan bilgi alabilirler mi?

Hocam ben saglamlisans diye bir yerden aldım 1 saniye sonra gonderdiler.
Söylediğiniz sitede çok daha ucuz bir de iki tür lisans var benim durumumda hangisi alınmalı acaba?

1698335752687.png

Gelir tabi ya. Ama şimdi benim anlamadığım 10 TL satanda var 100 TL satanda var 600-700 satanda var.
Hepsi etkinleştiriyor. Ne farkları var yani? Acaba ürün anahtarı girdiğimizde bilgisayarımızdan bilgi alabilirler mi?
Ürün anahtarı windowsun.Nasıl almalarını bekliyorsunuz?

ben burdan aldım.

Ürün anahtarı windowsun.Nasıl almalarını bekliyorsunuz?
E o zaman 10 TL'ye satılıyor. Daha pahalısını alanlar yarım akıllı mı ?

Söylediğiniz sitede çok daha ucuz bir de iki tür lisans var benim durumumda hangisi alınmalı acaba?

Eki Görüntüle 1991150
Ben windows 10 key almıştım daha ucuz diye.Zaten 10 11 keyleri arasında bir fark yok.

ben burdan aldım.

E o zaman 10 TL'ye satılıyor. Daha pahalısını alanlar yarım akıllı mı ?
Hocam belki dolandırıcı,belki kullanılmış key onu ben nereden bileyim :D ?

Yeni konular

Geri
Yukarı