Bannerlord oynayamayan birisi Warband oynayabilir mi?

Yoscen

Centipat
Arkadaşlar 2 gün önce Bannerlord alıp 1 saat sonra kapatıp iade etmiş birisi olarak Warband oynasam yine aynı şeyi mi yaşarım yoksa ilk oyundan mı başlamam gerekiyor zaten? Bu tür oyunları seviyorum(sevmek istiyorum)tarih severim oyunlarını daha çok severim ve baktığım zaman Mount Blade oyunları ön sırada geliyor ve ben umduğumu bulamadım(mekanikleri hoşuma gitmedi) Var mı önerebileceğiniz bir oyun bu tarz ya da söylediğim gibi Warband daha mı iyi? Bannerlord oynayamadım ama Warband oynar mıyım?
Teşekkürler.

Arkadaşlar 2 gün önce Bannerlord alıp 1 saat sonra kapatıp iade etmiş birisi olarak Warband oynasam yine aynı şeyi mi yaşarım yoksa ilk oyundan mı başlamam gerekiyor zaten? Bu tür oyunları seviyorum(sevmek istiyorum)tarih severim oyunlarını daha çok severim ve baktığım zaman Mount Blade oyunları ön sırada geliyor ve ben umduğumu bulamadım(mekanikleri hoşuma gitmedi) Var mı önerebileceğiniz bir oyun bu tarz ya da söylediğim gibi Warband daha mı iyi? Bannerlord oynayamadım ama Warband oynar mıyım?
Teşekkürler.
Mekanikkeri Warband'e göre çok daha iyi. Bannerlordu sevmeyen birisnin Warband'ı seveceğini pek zannetmiyorum.

Mekanikleri hoşunuza gitmediyse Warband oynamayın aynı oyun. Bannerlord yeni nesil gibi bir şey pek farkları var diyemem daha kolay olduğunu düşünmüyorum.

Bannerlord, Warband'dan çok daha geniş ve yenilikçi bir oyun. Warband'ı hiç beğenmezsiniz.

Teşekkürler.
Bannerlord dediğimiz oyun Warband'in remake versiyonu gibi bir şey. Bannerlord sevmeyen birisinin Warband'i seveceğini sanmıyorum.

Warband oldukça basit ve uzun süreli eğlenceli bitince veya sıkılınca birçok mod ile oyunu hikayeli vesaire oynayabiliyorsun. Bannerlord hiç oynamadım ve izlemedim ama Warband'ın bendeki yeri çok büyük. Ve fiyat olarak daha uygun Bannerlord'a göre bu tür oyunları sevdiğinizi yazdığınızdan muhtemelen daha hoşunuza gider eğer grafikler sizi rahatsız etmezse.

Arkadaşlar 2 gün önce Bannerlord alıp 1 saat sonra kapatıp iade etmiş birisi olarak Warband oynasam yine aynı şeyi mi yaşarım yoksa ilk oyundan mı başlamam gerekiyor zaten? Bu tür oyunları seviyorum(sevmek istiyorum)tarih severim oyunlarını daha çok severim ve baktığım zaman Mount Blade oyunları ön sırada geliyor ve ben umduğumu bulamadım(mekanikleri hoşuma gitmedi) var mı önerebileceğiniz bir oyun bu tarz ya da söylediğim gibi Warband daha mı iyi? Bannerlord oynayamadım ama Warband oynar mıyım?
Teşekkürler.

Öncelikle bende aynı senin gibi düşünüyordum Orta Çağ ilgim vardı ilk Warband indirdiğimde beceremedim beni sarmadı 2 saat oynayıp çıkmıştım ondan 1 sene sonra bir şans daha vermek istedim sabrettim ve gerçekten mükemmel bir oyun olduğunu fark ettim ve zamanında oynamadığıma pişman oldum. Şuna gelelim bence Warband kesinlikle oyna oyuna başlarsan devamı geliyor zaten Warband'ı uzun bir süre oynadıktan oyunu kavradıktan sonra bannerlorduda oynamak isteyeceksin .Bence Bannerlord'u oynayamamış olman büyük ihtimal Mount and Blade oyunlarına hakim olmamandan dolayı olabilir.

Teşekkürler.
Anlaması daha kolay, fakat diğer çoğu şeyi aynı.

Geri
Yukarı