Çözüldü Bannerlord'da krallık kuramıyorum!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Krennos

Decapat
Daha fazla  
Bannerlord'da ana görevde sancağı toplayarak üstüne tüm gereksinimleri yaparak bir krallık/imparatorluk kurmak için arzagosun yanına gittim ama (ımparatorluk medeniyetine sahip olmayan bir krallığı yönetmelisin) diyerek beni geri çeviriyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç şehrim var ve gereksinimlerini karşılıyor yine de kurdurmuyor. (vatandaşları imparatorlu olanları elden çıkardığım halde.)(5. klan seviyesi)

Birkaç şehrim var ve gereksinimlerini karşılıyor yine de kurdurmuyor. (vatandaşları imparatorlu olanları elden çıkardığım halde.)(5. klan seviyesi)

Bende de aynı hocam çözdünüz mü?

Hocam buldum çözümü yönettiğimiz kale ya da şehre gidip vali ya da klan üyesiyle konuşup krallık kuruyoruz ondan sonra arzagos ya da instianaya gidiyoruz.

Son düzenleme:
Arkadaşımızın da dediği gibi sorun çözüldü yapmayı bilmiyorum bilen varsa söylesin.

Geri
Yukarı