Murdered: Soul Suspect 1,60$ alınır mı?

hashasi

Zeptopat
Daha fazla  
5,10 dolar para var. Bana kalsa 5-10 oyun almak istiyorum ama pek mümkün gözükmüyo. Az çok her türlü oyunu oynarım yeter ki verdiğim fiyata en az 30 saat oynatsında zaman geçsin. Bu oyun pek uzun değil gibi ama ben az salağım 30 saatte bitiremem belki oynayan varsa yorumları alabilir miyim? Eğer başka oyun öneriniz varsa indirimde yada indirime girebilcek olan söyler misiniz? ( Mümkünse tek oyunculu olsun. Oyun türünün önemi yok oynatsın yeter. 😀 )

5,10 dolar para var. Bana kalsa 5-10 oyun almak istiyorum ama pek mümkün gözükmüyor. Az çok her türlü oyunu oynarım yeter ki verdiğim fiyata en az 30 saat oynatsında zaman geçsin. Bu oyun pek uzun değil gibi ama ben az salağım 30 saatte bitiremem belki oynayan varsa yorumları alabilir miyim? Eğer başka oyun öneriniz varsa indirimde ya da indirime girebilecek olan söyler misiniz? ( mümkünse tek oyunculu olsun. Oyun türünün önemi yok oynatsın yeter. 😀 )

O fiyat hala geçerliyse net alınır bu arada. Oyunun hikayesi pek iyi diyemem ama genel olarak meh bir oyun. O fiyata da değer. Ortalama bir polisiye-fantastik işi.

Geri
Yukarı