Basılı Tutma Uygulaması Önerisi

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Basılı tutma uygulamasına ihtiyacım var. Arka planda çalışacak ve oyunlarda çalışabilecek bir program. Tıklama değil basılı tutma uygulaması arıyorum. Konu ile alakasız yorumlara cevap vermeyeceğim. Cevap verenler teşekkürler. Bilgisayar için windows.

Son düzenleme:
Böyle bir uygulamayı araştırdım ve bulamadım ama söyleyeceğim yöntem işine yarayabilir.
1-Denetim masası>Fare yoluna gidin.
2-Tıklama Kilidini etkinleştirin.
3-Sağda tıklama kilidi kısmındaki ayarlara girin ve tıklama kilidi uzunluğunu en sona çekin.
Basılı tutulmasını istediğiniz alana bir süre tıkladıktan sonra bırakın. Kendiliğinden basılı tuttuğunu göreceksiniz. Masaüstündeki simgeleri taşıyarak test edebilirsin.
Eğer sağ tıklamasını istiyorsanız yine mouse seçeneklerinden sağ ve sol tıklama tuşlarının yerini değiştirin. Oyun ayarlarını da buna göre yapın.

Son düzenleme:
Daha pratik olduğu için program lazım. Bende bakmıştım bulamadım. Teşekkürler. Belirli bir tuşa basılı tutma uygulaması var mı acaba (klavye) yeni konu açacağım sanırım.

Daha pratik olduğu için program lazım. Bende bakmıştım bulamadım. Teşekkürler. Belirli bir tuşa basılı tutma uygulaması var mı acaba (klavye) yeni konu açacağım sanırım.
Bunun için C# ile program yazmak çok kolay. Benim yazmam 1 saatimi almaz ama bana güvenmezsiniz belki o ayrı konu. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı