Başka bir SIM karta numara nasıl taşınır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Benim Turkcell sözleşmem 3 gün sonra bitiyor, kendiliğimizden iptal etmezsek iki katını alıyorlarmış internetin. Ama ben başka operatöre geçeceğim için o operatörün kendi SIM kartı var (netgsm). Şimdi ben Turkcell'i iptal ettirsem direkt telefon gidecek o zaman da numarayı aktaramayacağım. Bu işi nasıl hallederim biraz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Numara taşıma için başvurunca size o numaraya tanımlı ayrı bir hat veriyorlar. Genellikle firmalar sözleşmeleri aralarında halledip, müşteriye sadece yeni geçiş için kullanılan hat süresi kadar fatura çıkarıyorlar yani siz diğer hat gelene kadar kullandığınız süreyi öderken hattı kullanıyorsunuz, diğer hat gelince de onu iptal etmiş oluyor da geçiş yapacağınız operatöre danışmanız daha yararlı olur. Eğer böyle bir uygulamaları yoksa kendiniz çözmeniz gerekebilir.

Benim Turkcell sözleşmem 3 gün sonra bitiyor, kendiliğimizden iptal etmezsek iki katını alıyorlarmış internetin. Ama ben başka operatöre geçeceğim için o operatörün kendi SIM kartı var (netgsm). Şimdi ben Turkcell'i iptal ettirsem direkt telefon gidecek o zaman da numarayı aktaramayacağım. Bu işi nasıl hallederim biraz yardımcı olur musunuz?
Tam olarak algılayamadım. Taahhütünüz bitiyor ve numaranızı NETGSM ye taşımak istiyorsunuz tamam SİMKARTINIZ elinizdeyse siteden başvurun ve taşıma işlemi başlasın.

Geri
Yukarı