Batman: Arkham Collection vs BioShock: The Collection

Bakiyem yetersiz geldiği için iki oyundan birini sepetimden çıkarmalıyım. İki oyun hakkında da bilgilerim çok az. Sadece çok övdükleri için sepete eklemiştim. Sizce hangisini almalıyım? Bana göre oyunlardan birini seçmeniz için size bir oyunda aradığım şeyleri söylüyorum.

Bir oyunda aradıklarım:
- İçine alan hikaye ( Crysis 2 ve 3 gibi )
- Optimizasyon sorunu olmaması.
- Türkçe olması, ya da Türkçe yamasının bulunması.
- Çizgisel oyunları seviyorum. ( Açık dünya oyunu çok oynamadığım için )
- Oyunun tekrar etmemesi.

Batman Collectionu aldım indirimdeyken ve herhangi bir sorunum olmadı tek sıkıntım Origins adlı diğer oyunun ayrı satılması yani ara oyununu koleksiyon içinde değil ayrı almanız gerekiyor. Ama denildiği gibi oyun tekrar ediyor sürekli dodge at adamı öldür diğerine geç aynı şekilde korumaları indir dodge at adamı öldür iz sür dodge at adamı öldür ben bu türü sevdiğim için aldım yine de tavsiye ederim özellikle Arkham Knight bambaşka bir oyun.

Batman Collectionu aldım indirimdeyken ve herhangi bir sorunum olmadı tek sıkıntım Origins adlı diğer oyunun ayrı satılması yani ara oyununu koleksiyon içinde değil ayrı almanız gerekiyor. Ama denildiği gibi oyun tekrar ediyor sürekli dodge at adamı öldür diğerine geç aynı şekilde korumaları indir dodge at adamı öldür iz sür dodge at adamı öldür ben bu türü sevdiğim için aldım yine de tavsiye ederim özellikle Arkham Knight bambaşka bir oyun.
Ek Açıklama 2020-07-09 173849.png

İlk defa satın alıyorum. Çok mutluyum acaba ilk hangisini yüklesem?

Yeni konular

Geri
Yukarı