Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

@Penetrator God yamayı sen yaptıysan eline sağlık çok iyi çeviri olmuş elle mi çevirdin acaba?

Yamayla alakam yok benim. 2 yıl önce bu yama ile oyunu bitirdim ve ardından Animus telif hakkı nedeniyle yamayı sitesinden kaldırdığı için ulaşmak isteyen kişiler olursa diye burada paylaştım. Zaten bu konudan 5 ay sonra Animus komple siteyi kapattı. Neyse o zamandan beri ne oyunu oynadım ne de tekrar bu yamayı kurup denedim. Şu an denesem belki çalışmayacak bilmiyorum. Bazı arkadaşlar çalışıyor diyor bazıları çalıştıramıyor. Çok tuhaf bir yamaymış. Kimin oyununda çalışıp çalışmayacağına kendi karar veriyor herhalde.

Oyunu şu an düzgün bir şekilde türkçe yamalı oynayabilen var mı?
Yok hocam yok, görmüyonuz mu kaç sayfa yazı var sıkıntıyı dile getirmiş herkes. Oyunu türkçe yapıyor başarılı bir şekilde ama 2-3 bölüm gidersin oyunun çöker asla ilerisini göremezsin. Ayrıca yamadan kurtulmak istesen bile baya oyundan dosyları falan siliyor tekrardan oyunu indirmek zorunda kalıyorsun. Hiç bulaşma

Yok hocam yok, görmüyonuz mu kaç sayfa yazı var sıkıntıyı dile getirmiş herkes. Oyunu türkçe yapıyor başarılı bir şekilde ama 2-3 bölüm gidersin oyunun çöker asla ilerisini göremezsin. Ayrıca yamadan kurtulmak istesen bile baya oyundan dosyları falan siliyor tekrardan oyunu indirmek zorunda kalıyorsun. Hiç bulaşma
Bazıları dlc yamasını inidirince düzeliyor demiş de ondan sordum.

Geri
Yukarı