Çözüldü Battefield 1 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Osmanoğlu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Game Pass'de sıkıntı olmadan 3 ay Battlefield 1 oynadım, oyununu Steam'den aldım ama oyunu oyna dediğimde açılmıyor görev yöbeticiside gözüküyor ama ekra gelmiyor yardım edebilir misiniz teşekkürler.

MediaFire'a yükleyip bağlantısını paylaşabilirsiniz. Dosyayı direkt olarak buraya yükleyemezsiniz.

MediaFire'a yükleyip bağlantısını paylaşabilirsiniz. Dosyayı direkt olarak buraya yükleyemezsiniz.

İstediğinizi yaptım ama oyunda hata kodu almadığım için bir dosya çıkmadı. Bende ekran görüntüsünü attım. Oyunum görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor ama ekran veya ses oyunla alakalı bir şey gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata kodu almanız gerekmiyor fakat yine de rapor düşmesi lazım. Rehberi olması gerektiği gibi uyguladınız mı? Bazen kullanıcıların adımları atladığı olabiliyor. O yüzden soruyorum.

Evet uyguladım ama hiçbir şey almadım.

Rapor paylaşın bakalım.

test2.rar

Yaptım kusura bakmayın link için de istediğiniz dosya mevcuttur.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı yüzünden açılmıyor gibi. Kartınız neydi?

Teşekkürler evet sorunum ekran kartı kaynaklıydı mesajı geç yazma sebebim işlemcime bu dönem içinde sıvı soğutma alıp tekrar test yaptım çünkü daha önce garanti kabul etmedi tekrar gönderince ekran kartımın arızalı olduğu ortaya çıktı ve yeni ekran kartı verildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı