Oyun Battle.net Bahar İndirimleri

Seriyi ne kadar sevdiğinize bağlı. Hikaye çok uzun değil 5-6 saatte bitiyor, geri kalan zamanı da Online'da geçirecekseniz alınabilir. Online'da hala oyuncu var, insanlar MW2'yi alamadıkları için MW oynamaya devam ediyorlar hala. Sapık dediğimiz kitle çoğunluk. :D

Mw2 alamadıkları için değil büyük ihtimal skinler ve ilerlemeler için geçmek istemeyenler vardır hocam.

Fiyat olayı da var.
Olabilir hocam ama oyun çıktığından beri kaç tane pass çıktı bilmiyorum ben 2 3 pass almıştım hepsini alanda vardır. Geçenki indirimde yine cod mw2 aldım üstüne pass aldım pass bitecek yeni pass gelecek 2 yıl çok rahat oyalıyor bu oyun o yüzden parasına acımıyorum.

@xSterky MW hikaye konusunda daha iyi bana göre. Eski CoD oyunlarındaki gibi saf aksiyon sunuyor ve o atmosferi yasayabiliyorsunuz. Black Ops Cold War ve MWII de oynadım ancak bunlarda oyunu sırf uzatmak için gereksiz gizlilik görevleri eklemişler, insan bıkıyor bir yerden sonra. CoD'da fazla gizlilik yakışmıyor.

@xSterky MW hikaye konusunda daha iyi bana göre. Eski CoD oyunlarındaki gibi saf aksiyon sunuyor ve o atmosferi yasayabiliyorsunuz. Black Ops Cold War ve MWII de oynadım ancak bunlarda oyunu sırf uzatmak için gereksiz gizlilik görevleri eklemişler, insan bıkıyor bir yerden sonra. CoD'da fazla gizlilik yakışmıyor.
MW Remastered serisini insanlar beğenmemiş galiba eski oyunlardan daha iyiler mi değer mi yani?

Geri
Yukarı