Rehber Battlefield 1'de peacekeeper revolver nasıl açılır?

365436

Hectopat
Makaleler
18
Arkadaşlar selam,

Geçenlerde 6 senenin ardından hala BF1'de farkında olmadığım Easter Egg'lerin olduğunu öğrendim ve çözme yoluna giriştim. Bu Easter Egg'lerde diğer oyunlarda olandan farklı olarak, geliştirici sizle bir mücadele içerisinde ve çözmemeniz için elinden geleni yapıyor zira takip edilmesi gereken adımlar her kullanıcı için farklı ve bir o kadar da zeka isteyen, zor görevler. Tabi işin sabır kısmını da bir kenara atmamak gerek. Ben 2 gün harcadım. Peki işin sonunda ne var? Peacekeeper Revolver. Açık ara oyundaki en havalı ve güçlü tabanca. Hele animasyonları anlatılmaz yaşanır, aşağı videosunu bırakıyorum. Aynı zamanda benim 2 günün ardından sonunda bir maden odasında terk edilmiş halde nasıl Peacekeeper'ı bulduğumun mutlu son videosunu da aşağı iliştireceğim.

Hala bilmeyen varsa ve oyunu aktif oynuyorsa bence güzel bir macera sizi bekliyor. Aşağı ihtiyacınız olan şeyleri linkliyorum:

Türkçe Rehber ve Easter Egg'in genel çizgileri

BFEE Wiki Sayası - Easter Egg'leri çözen ve paylaşan adamlar

Oyunda çözmeniz gereken Mors Alfabesi şifrelerini kıran Mozzy'nin Web Sayfası

Mors Alfabesinden Latin Alfabesine çeviri sitesi

Ses Format değiştirici - M4A to WAV için kullanacaksınız genelde.

Mors Alfabesini görsel olarak not etmek için kullanacağınız ses uygulaması

Bu da ödülünüz. Herkese kolay gelsin. ^^

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir Model 10-A Avcı yok ama çok güzel tabanca. 😀

BF1'i de, V'i de, 2042'yi de çok seviyorum ya. Her biri farklı bir deneyim bana göre. BF'nin CoD yolundan değil de her oyununu bambaşka bir deneyim olarak sunmasını seviyorum.

Model 10-A Avcı 😀

BF1'i de, V'i de, 2042'yi de çok seviyorum ya. Her biri farklı bir deneyim bana göre. BF'nin CoD yolundan değil de her oyununu bambaşka bir deneyim olarak sunmasını seviyorum.

Model 10-A Avcı 😀

Ya bence bi Model 1900 değil. 1900’den kurtuluş yok çünkü. Model 10 bazen ikiletiyor.

Model 10-A Avcı 😀
Bf1'i v'den çok daha seviyorum ya, o kadar alıştım ki oyuna, başka oyun oynayasım gelmiyor. V'de zaten şansa bala online oyun oynayabiliyorum her seferinde squad arayıp duruyor oyun.

Sniper tüfekleri yakında iyi değil. Gewerh 98 uzakta gayet iyi ama yakında sniper tüfeği kullanmak pek mantıklı değil. Ben destek sınıfı oynamayı seviyorum. Favorim Burton LMR. Uçak düşürmede çok iyi iş yapıyor, hasarı ve atış hızı olarak daha iyi silahlar olsa bile Burton LMR bu iki konuda da gayet iyi. Özellikle Sina Çölü gibi haritalarda çok iş gören bir silah olduğunu belirtmem gerek. Çok fazla uçak oluyor orada. Bir de limpet alırsanız mis. 😋

Sniper tüfekleri yakında iyi değil. Gewerh 98 uzakta gayet iyi ama yakında sniper tüfeği kullanmak pek mantıklı değil. Ben destek sınıfı oynamayı seviyorum. Favorim Burton LMR. Uçak düşürmede çok iyi iş yapıyor, hasarı ve atış hızı olarak daha iyi silahlar olsa bile Burton LMR bu iki konuda da gayet iyi. Özellikle Sina Çölü gibi haritalarda çok iş gören bir silah olduğunu belirtmem gerek. Çok fazla uçak oluyor orada. Bir de limpet alırsanız mis. 😋
Ben uçak sürerken aşağıdan ara sıra ateş izli mermiler geliyor çok seri. O silah Burton mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı