Battlefield 5 vs Battlefield 1

Lylren

Hectopat
Oyun bilgisayarımı ve oyunları aldım. Battlefield 1 oyununu severek oynayacağıma inanıyorum. Fakat şöyle bir bakınca Battlefield 1 Revolution alacağıma karar vermiştim uzun zaman önce fakat Battlefield 5 şu an 150-250 TL civarı. Battlefield 1 Revolution 100 TL. Benim için oyunun eskisi yenisi önemli değil. Önemli olan Battlefield 1 multiplayer platformunda oyuncu bulmakta zorlanır mıyım? Yoksa sizce fazla para verip Battlefield 5 mi alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun BİLGİSAYARIMI ve oyunlarım aldım. Battlefield 1 oyununu severek oynayacağıma inanıyorum. Fakat şöyle bir bakınca Battlefield 1 Revolution alacağıma karar vermiştim uzun zaman önce fakat Battlefield 5 şu an 150-250 TL civarı. Battlefield 1 Revolution 100 TL. Benim için oyunun eskisi yenisi önemli değil önemli olan Battlefield 1 multiplayer platformunda oyuncu bulmakta zorlanır mıyım? Yoksa sizce fazla para verip Battlefield 5 mi alayım?
BF1'de aşırı hile var. BF5 öneririm.

BF 1 daha iyi. Yani 2 oyunuda deneyimleyenlerden gelen yorumlar bu yönde. Bende şuan sadece BF 1 var. Hile olayı doğru olabilir ama sunucu çeşitliliği fazla. En son hileli 3 hafta önce falan denk geldi bana. Her yönüyle oyunu çok seviyorum ben. Bir çok kesimde BF 1 daha iyi demiş. Artık sana kalmış hangisini almak. Bende BF 5 almayı düşünüyorum. Kaç zamandır BF 1 oynadık. Birazda onu deneyimlemek lazım.

İndirimdeyken Battlefield 1 alın. 250 Liranız ile Cyberpunk 2077 alırsınız.
Peki Aral Battlefield 1 Revolution Edition Pc Oyun Fiyatı ve Özellikleri teknosa mağazasında 100 tl gibi bir fiyatı var sizce bu sizin dediğiniz gibi gerçekten indirimli mi yoksa daha düşük bir fiyat mı beklemeliyim?
BF 1 daha iyi. Yani 2 oyunuda deneyimleyenlerden gelen yorumlar bu yönde. Bende şuan sadece BF 1 var. Hile olayı doğru olabilir ama sunucu çeşitliliği fazla. En son hileli 3 hafta önce falan denk geldi bana. Her yönüyle oyunu çok seviyorum ben. Bir çok kesimde BF 1 daha iyi demiş. Artık sana kalmış hangisini almak. Bende BF 5 almayı düşünüyorum. Kaç zamandır BF 1 oynadık. Birazda onu deneyimlemek lazım.
Dediğim gibi benim için oyuncu olması önemli. BF1 gerçekten bence muhteşem. Fakat çok oyunculu modunda aktif oyuncu bulamama endişesi beni bitiriyor çünkü 100 TL gibi bir para vereceğim ve boşa gitmesini şahsen istemiyorum. Gerçekten kötüyse gerekirse BF5 e 250 TL vermeye razı gelirim.

Oyun bilgisayarımı ve oyunlarım aldım. Battlefield 1 oyununu severek oynayacağıma inanıyorum. Fakat şöyle bir bakınca Battlefield 1 Revolution alacağıma karar vermiştim uzun zaman önce fakat Battlefield 5 şu an 150-250 TL civarı. Battlefield 1 Revolution 100 TL. Benim için oyunun eskisi yenisi önemli değil önemli olan Battlefield 1 multiplayer platformunda oyuncu bulmakta zorlanır mıyım? Yoksa sizce fazla para verip Battlefield 5 mi alayım?
İkisindede zorlanmazsın Battlefield 4 bile çok oynanıyor, bence Battlefield 5 almalısın.

BF5'in fiyatı neredeyse iki katı. BF1'in karşılığında almaya değmez bana kalırsa. İndirim olursa BF5'i de alırsınız. BF1'de oyuncu bulma gibi bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum.

Oyun bilgisayarımı ve oyunları aldım. Battlefield 1 oyununu severek oynayacağıma inanıyorum. Fakat şöyle bir bakınca Battlefield 1 Revolution alacağıma karar vermiştim uzun zaman önce fakat Battlefield 5 şu an 150-250 TL civarı. Battlefield 1 Revolution 100 TL. Benim için oyunun eskisi yenisi önemli değil. Önemli olan Battlefield 1 multiplayer platformunda oyuncu bulmakta zorlanır mıyım? Yoksa sizce fazla para verip Battlefield 5 mi alayım?
Battlefield 1 indirimde €5 oluyor galiba. Bence Origin Access satın alın 1 aylığına €3.99. İkisini de deneyin beğendiğinizi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı