Bax IKAS K7 almak mantıklı mı?

Var mi gelişme hocam? Bende almayı düşünüyorum. Ama sizin aldığınız model ile K7 arasindaki fark nedir?
Var hocam dün geldi tüm deneyimlerimi anlatıyorum

Ürünün ARAMA/SMS Olayları Gayet Hoş Güzel Bende 14 Pro Var Dynamic Island Arama Bildirimi Çalışıyor . Aynı şekilde Kapalıykende gelen aramalar normal arama gibi geliyor . Hatta görüşmeyi kayıt alıyor depoluyor oda şaşırttı.

İnterneti biraz tatmin etmedi bazı yerlerde Ciddi şekilde internet hızı düşüyor 1mbps ye kadar tabi anlık oluyor ama ortalama hızı 10-30mbps arası değişiyor 35-50ms gecikmeli

Şarj konusunda şöyle 0 dan 100 e 2 saatte doluyor.
Eğer Wifi Açarsam Ufak Bir ısınma Yaratıyor ve şarjı bir tık hızlı yiyor .
Wifi kapalıyken rahat 2-3 gün gidiyor
Wifi açıkken ise 6-7 saat maks dayanıyor

Bendeki K7 Bu Modellerde sadece İnternet farkı var diğerlerinde yok

Ürün iphone 4 ile aynı ebatta cepte taşıması kolay .

Zaten 4 ay kullanıyoruz bunu her sene imeiler 8 ay daha yenileme alıyor bence 32000₺ verene kadar 10 da 1'i kadar masraf yapıp Bu aletle 4 ay geçirmek çok daha ekonomik geliyor .

hocam almayı düşünüyorum ama gümrükte kalmasından korkuyorum, öyle bir durum olur mu sizce ? çok anlamıyorum ayrıca bu durumdan sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

peki şöyle sorayım size, IMEI değiştirme muhabbeti oluyormuş uygulaması üzerinden o oluyor mu? ayrıca banka uygulamalarına giriş yaparken sıkıntı yaşadınız mı?

peki şöyle sorayım size, IMEI değiştirme muhabbeti oluyormuş uygulaması üzerinden o oluyor mu? ayrıca banka uygulamalarına giriş yaparken sıkıntı yaşadınız mı?
Hocam Uygulamalardan SMS Onayı Geliyor , İMEİ Customation var Kafanıza Göre İmei ayarlaması yapabilirsiniz ben bugun 2 kere denedim oldu

Merhaba hocam üründen memnunmusunuz genel olarak ve aldığınız ürünün linkini atabilirmisiniz ?
Ürün aliexpresste 6300₺ ben özel bi şekilde 3400 e halettim

Tamam hocam takipteyim

Ürünün ARAMA/SMS Olayları Gayet Hoş Güzel Bende 14 Pro Var Dynamic Island Arama Bildirimi Çalışıyor . Aynı şekilde Kapalıykende gelen aramalar normal arama gibi geliyor . Hatta görüşmeyi kayıt alıyor depoluyor oda şaşırttı.

İnterneti biraz tatmin etmedi bazı yerlerde Ciddi şekilde internet hızı düşüyor 1mbps ye kadar tabi anlık oluyor ama ortalama hızı 10-30mbps arası değişiyor 35-50ms gecikmeli

Zaten 4 ay kullanıyoruz bunu her sene imeiler 8 ay daha yenileme alıyor bence 32000₺ verene kadar 10 da 1'i kadar masraf yapıp Bu aletle 4 ay geçirmek çok daha ekonomik geliyor ..

Ürün aliexpresste 6300₺ ben özel bi şekilde 3400 e halettim

Zaten 4 ay kullanıyoruz bunu her sene imeiler 8 ay daha yenileme alıyor bence 32000₺ verene kadar 10 da 1'i kadar masraf yapıp Bu aletle 4 ay geçirmek çok daha ekonomik geliyor ..
Bizde 3400e alabilirmiyiz hocam nasıl yaptın Birde gümrükte fln sorun yaşamadın mı

Yeni konular

Geri
Yukarı