Beam Scooter 100TL çekmiş

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Bugün arkadaşlarla yolda beam scooterı gördük ve deneyelim dedik. İlk sürüş keyfiniz bizden diyordu ve bizde uygulamayı indirip promo kodunu girdik ve 50TL mizi aldık. Daha sonra scooterı çalıştırmak için bir kart girmemiz gerekiyordu ve karttan teyyit amaçlı 10TL cekilecegi soyleniyordu. Benim kartımı girdik ve yaklaşık 7-8 dakika 2 scooterla mahalleyi dolaştık. Uygulamadan kontrol ettiğimizde bize verdiği 50TL'den 12TL kaldığını gördük. Ben kartimı kontrol etmek istedim ve Ziraat Mobil'e girdim. Kartımdan 4 kere 25TL ve 2 kere 10TL çekilmiş bizim kullandığımız 7-8dakika içerisinde. 2 kere çekilen 10TL teyyit amaçlı çekilen 10TL tamam ama bu 4 kere çekilen 25TL ne? Uygulamadaki desteğe yazdığmızda geri dönüş olmuyor. Mail atıyorum cevap yok. Bu çekilen 25TL'ler nedir bilen var mı? Neden herhangi bir uyarı almadan 100TL m gitti benim? Bu konu hakkında beni aydınlatabilecek biri varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi akşamlar.

Eğer cevap verecek olsalardı 'ilk sürüş keyfiniz bizden' ile başlayarak 100TL ödemenize karşılık 50TL bizden şeklinde yanıt vermek olurdu. Uyguluma ve firma ciddi anlamda fason bir yapı. Martı'nın gözünü seveyim, Ankara'da da keşke devam edebilseydi.

Dün 3 kilometrelik mesafe için 50mt ilerleyemeden 23 lira ödedim. Destek talepleriniz uzay boşluğuna gidiyor.

Geri
Yukarı