Rehber BeamNG.drive nasıl mod yüklenir?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, bugün sizlere BeamNG.drive'a mod indirmeyi göstereceğim. Uzatmadan başlayalım.

İlk olarak size verdiğim linke gelip oradan BeamNG.drive kategorisini seçin.
1.png

2-Sonra açılan sekmede eklemek istediğimiz arabayı seçiyoruz. Ben Jaguar XKR seçtim.
2.png

3- Seçtiğimiz arabanın üstüne tıklıyoruz ve SS'te gösterdiğim indirme butonuna tıklıyoruz.
3.png

4- 5 saniye bekledikten sonra sizi bir siteye atacak. Oradan SS'te gösterdiğim yere tıklıyoruz.
4.png
5- ZIP dosyası inecek. Ardından Steam'i açıyoruz. Ve Ayarlar simgesine tıklayıp, yönet diyip yerel dosyalara gözat diyoruz.
7.png
6.png

6- Açılan yerde "content" klasörünü buluyoruz.
8.png

7- Klasörün içinedki "vehicles" klasörünü buluyoruz ve indirdiğimiz .ZIP dosyasını "vehicles" klasörüne atıyoruz.
8- Herşey bitti. Oyuna giriyoruz ve oyunun tadını çıkarıyoruz. :)
Evet. Rehber bu kadardı. Sormak istediğiniz bir şey olursa yazmaktan çekinmeyin. O zaman görüşmek üzere. İyi oyunlar.

Dosya Ekleri

• 8.png
    8.png
    61,3 KB · Görüntüleme: 903
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu oyunda kafamıza göre uzun yolculuk yapabiliyor muyuz? yoksa hep bir hikaye modu kaza modu mu oluyor.
Freeroam. İstediğininiz yapın.

ModLand sitesini hiç önermiyorum, çoğu modlar başka modculardan çalıntı oluyor ve topluluğu berbat. Bir ara ModLand'da çoğu BeamNG modunda virüs var diye bazı yabancı yayıncılar duyuru yapmıştı hatta. Çoğu çalıntı ve düzgün bir fizik bile ayarlanmıyor modlara.

Oyuna yeni güncelleme gelince bütün modlarım bozuldu. Hiçbiri oyunda çalışmıyor.
Bazı modlarda "No Texture" veya "No Material" diye sorunlar oluşuyor. Onların çözümü var mı?
Bunu deneyin.

Geri
Yukarı