Çözüm Beats Studio Buds sesin az gelmesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

irfan_1987

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Bugün doğum günü hediyesi olarak gelen Beats Studio buds ürünü ile alakalı şöyle bir sorun ile karşılaştım. İlk cihazı kulağıma taktım telefonun sesi sonda iken bile sesi az geliyordu neredeyse tüm forum sitelerine baktım bir şey bulamadım hatta herkes ses kalitesi çok iyi diyordu bende dedim ki galiba sesi bu kadar ama az yani ses yüksekliği kesinlikle tatmin etmiyordu ta ki frimware güncellemesi gelene kadar. Güncellemeyi yaptım ve dokunma ayarlarına ses düzeyi ayarı geldi ve boom artık sesi yükselte biliyordum ve efsane güzel ses aldım hatta son ses ile uzun süre müzik bile dinleyemedim. Eğer sizde böyle bir sorun yaşarsanız sorun yok sadece güncellemeyi bekleyin ve ekran görüntüsündeki ayarı yapın teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bazı telefonlarda mesela ben :) o volume ayarı yok. Bu videoda anlattığı gibi bu ayarı açmak lazım. Telefondan telefona değişiklik gösterecektir. Huawei de mesela eşitliyorsunuz. Merak etmeyin kulaklığınız bozuk değil :)))).

Yeni konular

Geri
Yukarı