Bedelli askerlik tercihi yapmaya uygun değildir hatası

ali dursun

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an sisteme girdiğimde bedelli kısmına erişemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Ağustos 22 2024 tarihine kadar ilişiğim yok şu an.

Dosya Ekleri

• IMG_7076.jpeg
    IMG_7076.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Aynı durumu bende yaşıyorum 16.05.2024 tarihine kadar tecilli idim başvurumu bedelli üzerine yapmayı düşünüyordum ki bugün sınıflandırıldığımı görmek biraz şaşırttı beni herhangi bir işlem yapmadan sorulmadan edilmeden hak verilmeden sınıflandırıldım bedelli yapacaktım ama bu duruma sokuldum, bakalım askerlik şubem şehir dışında ailem yakın şu an şubeye pazartesi günü gidecekler bedelliye çevirmeye çalışacağız.
Edit: Dostum yüksek ihtimalle sistemsel bir problem var sıkıntı yapma çözülür.

Aynı durumu bende yaşıyorum 16.05.2024 tarihine kadar tecilli idim başvurumu bedelli üzerine yapmayı düşünüyordum ki bugün sınıflandırıldığımı görmek biraz şaşırttı beni herhangi bir işlem yapmadan sorulmadan edilmeden hak verilmeden sınıflandırıldım bedelli yapacaktım ama bu duruma sokuldum, bakalım askerlik şubem şehir dışında ailem yakın şu an şubeye pazartesi günü gidecekler bedelliye çevirmeye çalışacağız.

Konunun cahili olduğumu ailem şubeye gidecekler dememden anlayabilirsin ben kendim pazartesi günü başvuracağım sana da tavsiyem dostum en yakın askerlik şubesine pazartesi günü git ve işlemini hallet. Kolaylıklar dilerim.

Son düzenleme:

Konunun cahili olduğumu ailem şubeye gidecekler dememden anlayabilirsin ben kendim pazartesi günü başvuracağım sana da tavsiyem dostum en yakın askerlik şubesine pazartesi günü git ve işlemini hallet. Kolaylıklar dilerim.
Hocam selamlar. Ben aradım askerlik şubesini konuştum. Büyük ihtimalle E-devletten kaynaklı. Bulunduğunuz ildeki askerlik şubesine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz dendi.

İlgili konu için askerlik şubesine gittim. Sistemsel bir sorun olmuş. Hem tecilli hem de asker kaçağı gözüküyordum ilginç bir şekilde üniversite okumaya devam ettiğim halde. Sistemsel arızadan dolayı bir çok insanın başına gelmiş olay bu günlerde. Eğer başına gelen varsa direkt askeriyeye gitsin. Dilekçe gönderip düzelttiriyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı