beIN Sports kanalları yurt dışında nasıl kurulur?

Selman12

Picopat
Daha fazla  
Konuyu hangi kategoriye açacağımı tam olarak anlayamadım ama doğru yere açtım sanırım.
Ben Hollanda'dayım yani Türkiye dışında.
Eve gelip televizyona beIN Sports kanallarını kurmaları için
çanak anten paketi almam mı gerekiyor? Yoksa kurulum olayı sadece Türkiye için mi geçerli?

Anladığım üzere evet, çanak anten kurarak uydu yayınlarını (lisansı almak koşuluyla) izleyebileceksiniz. Lakin benim bildiğim Digiturk yabancı bölge paketleri için internetten izleme seçeneği de sunuyor. Arayıp sormanızı öneririm.

Anladığım üzere evet, çanak anten kurarak uydu yayınlarını (lisansı almak koşuluyla) izleyebileceksiniz. Lakin benim bildiğim Digiturk yabancı bölge paketleri için internetten izleme seçeneği de sunuyor. Arayıp sormanızı öneririm.
Evet izleniyor ama aşırı geç geliyor. Türkiye de ki çanak anten beinsports u olan arkadaşlara sordum gecikme olmuyormuş onlarda, yoksa gecikme olsa da internetten izleniyor ben gecikme olmasın diye çanak anten alacağım

Gecikme sorununu yalnızca çanak anten çözer hocam.

Anladığım kadarıyla sadece Türksat uydusunun frekanslarını takip ediyor televizyonunuz. Sadece Türksat'ta yayınlanan kanalları izleyebilirsiniz. Ama bence ayarlar sekmesinde illa ki uydu frekansları değiştirme gibisinden bir menü vardır, bulursanız Eutelsat uydusuna göre de ayarlayabilirsiniz benim düşüncem.

Türksat uydusu Türk uydusu olduğu için Türkçe ve yayın veren global kanallar(BBC News, NHK gibi), Eutelsat Avrupa uydusu olduğu için Avrupa kanalları ve global kanallar yayınlanır.*

Anladığım kadarıyla sadece Türksat uydusunun frekanslarını takip ediyor televizyonunuz. Sadece Türksat'ta yayınlanan kanalları izleyebilirsiniz. Ama bence ayarlar sekmesinde illaki uydu frekansları değiştirme gibisinden bir menü vardır, bulursanız Eutelsat uydusuna göre de ayarlayabilirsiniz benim düşüncem.

Türksat uydusu Türk uydusu olduğu için Türkçe ve yayın veren global kanallar(BBC News, NHK gibi), Eutelsat Avrupa uydusu olduğu için Avrupa kanalları ve global kanallar yayınlanır.*

Anladım,uyduyu “eutelsat” yapacağım yani beinsportsun çekmesi için, çok sağ olun

Anladım,uyduyu “eutelsat” yapacağım yani beinsportsun çekmesi için, çok sağ olun
Hocam eutelsat yaptım kanal bulunamadı dedi.
Beinsports çanak anteni kurunca mi açılacak bein kanalları

Son düzenleme:

Hocam eutelsat yaptım kanal bulunamadı dedi.
Beinsports çanak anteni kurunca mi açılacak bein kanalları
Beins port için bir de Türksat deneyin, yine olmazsa uydu kurulması gerek tahminim.

Bahsettiklerim dışında bir fikrim yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı