Geçen gün aynı konuyu açıcaktım fakat üşenmiştim iyi oldu bu konu genelde envanteri açık olup az da olsa değerli eşyanız varsa bu tür istekler gelecektir bazen bana da geliyor hatta çoğu kişiyede geliyordur diye tahmin ediyorum reportladım ayrıca.💪

Eğer sizde ekli olan biri yazıyorsa bunu bilin ki onun da hesabı çalınmıştır. Şahsen bana 3 kez geldi böyle "could you vote" tarzı bir şeyler. Arkadaşlarınıza Discord'dan falan yazın hesabın çalınmış şifreni değiştir diye. Tanımadığınız birine de ortak arkadaşlardan ulaşın, boşu boşuna 100 kişi Steam'e bildirirse hesabı boş yere gitmiş olur mağdurun. Bu işi yapan biri olduğundan eminseniz bildirin gitsin.

Eğer sizde ekli olan biri yazıyorsa bunu bilin ki onun da hesabı çalınmıştır. Şahsen bana 3 kez geldi böyle "could you vote" tarzı bir şeyler. Arkadaşlarınıza Discord'dan falan yazın hesabın çalınmış şifreni değiştir diye. Tanımadığınız birine de ortak arkadaşlardan ulaşın, boşu boşuna 100 kişi Steam'e bildirirse hesabı boş yere gitmiş olur mağdurun. Bu işi yapan biri olduğundan eminseniz bildirin gitsin.
Evet, Hatta oyun oynuyor. Hesabın sahibi oynuyordur

Öncelikle herkese merhaba. Tanımadığım ve benimle arkadaş olan bir kişi bana 3 anahtar vereceğini fakat bir siteye kayıt olup kendi takımına oy vermemi şartıyla dedi. Yeni bir Steam hesabı açıp siteye giriş yapmayı denedim fakat giriş yapmadı. Oluşturduğum Steam hesabının e-postasına girdim ve başka birisi yeni oluşturduğum hesabıma giriş yaptığını öğrendim. Bunu yapan kişi ise envanterinde CS:GO eldiveni olan birisi. Rica etsem dolandırıcılıktan raporlar mısınız?
Profili: Steam Community :: -ONI-KIMCHI☄.IBuyNeko™
Kanıtlar:

Eki Görüntüle 720482

Eki Görüntüle 720484

Eki Görüntüle 720493

Beni dolandırmaya çalışan kişinin envanteri:

Eki Görüntüle 720485
adres ver bıçaklıyım

Geri
Yukarı