BenQ Mobıuz EX2510S vs AOC 24G4X

Bütçe
7000

Rymoth

Hectopat
Yer
Tekirdağ / Süleymanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Arkadaşlar iyi sosyaller öncelikle hepinize, fiyatından bağımsız olarak soruyorum bu soruyu, dikkate alırsanız çok sevinirim. Çünkü Samsung Odyssey G4 aldım fakat Trendyol kargomu 1 haftadır getirmeyip iade yaptı, maalesef şu anda da bütçemi aşıyor. Almışken de bir kere alacağım o yüzden fiyattan bağımsız hangisi daha iyiyse onu önerirseniz çok mutlu olurum.

Bütçede bunların farkını bilmiyorum ancak ben konu açtığımda bana bu monitörü önerdiler. İnternette de bir problemini okumadım ancak çok fazla bilgi yoktu. Bilgili arkadaşlar da yardımcı olursa güzel olur.

Hocam benim attıklarımın altında kalıyor sanırsam bu model fakat bilgili arkadaşlar yorum yaparsa daha doğru olur.

Hocam benim attıklarımın altında kalıyor sanırsam bu model fakat bilgili arkadaşlar yorum yaparsa daha doğru olur.
Birkaç özellik bakımından altta kalabilir ancak fiyatı neredeyse yarısı. Acer güzel bir markadır. 8 senedir aynı Acer monitörü kullanırım, hasar almasına rağmen mis gibi çalışıyor. Bütçeniz için daha uygundur bence. Diğerlerknin çok bir ekstrası yok

Hocam konuyu öne çıkarın da millet de görsün cevap yazsın.

Son düzenleme:
Birkaç özellik bakımından altta kalabilir ancak fiyatı neredeyse yarısı. Acer güzel bir markadır. 8 senedir aynı Acer monitörü kullanırım, hasar almasına rağmen mis gibi çalışıyor. Bütçeniz için daha uygundur bence. Diğerlerknin çok bir ekstrası yok.

Hocam konuyu öne çıkarın da millet de görsün cevap yazsın.

Hocam o nasıl yapılıyor bilmiyorum ki.

Geri
Yukarı