BenQ XL2566k 360Hz çıktı!

@NYTMARE BenQ her türlü fark atar.

Ben pek zannetmiyorum bence DyAc özelliğine göre 500 Hz biraz daha önde olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne zaman stok gelir. Varsa nereden alabiliriz.

Yine TN panel. Keşke IPS panele geçseler artık. Wireless mouse çıkarmadıkları gibi IPS monitör çıkarmamakta da ısrar ediyorlar.

IPS panel monitörden XL2546k ya geçtim, asıl ısrar eden sizsiniz R6 oynuyorum ve izleğim bir oyuncu vardı ismi spoit, nedense videolarda onun scobunun rengi çok daha belirgin gözüküyordu, sonra XL2546k aşınca fark ettim renk kalitesi çoğu IPS'e 10 basar, TN dediğinizde artık renk kalitesi değil baktığınız açıya göre fark olduğunu düşünün.

Bu tarz HZ ve MS degerlerinin tamamen pazarlama stratejisi oldugunu dusunuyorum. 4k 160 Hz ekranla gayet memnunum, hayatiniz oyundan ibaret degilse bu tarz cihazlara gerek oldugunu sanmiyorum fakat oyundan para kazaniyorsan orasi baska. Zevk icin bence goruntu daha onemli. Kisiden kisiye gore degisebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı