Benq Zowie mouse pad alınır mı?

Bütçe
350

unity888888

Picopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önceden QCK medium kullanıyordum fakat birine hediye edeceğim. Bu yüzden mouse pad almaya karar verdim ve alırken en iyisini almak istiyorum. Valorant düşük sens oyuncusuyum ve koldan oynuyorum. Benq Zowie E-Sports Fare Altlığı 480X400Mm, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar bir arkadaşım bunu önerdi, sizce nasıl?
Kullananlar kaygan bir mousepad olmadığını, control yüzey bir mousepad olduğunu söylüyor. Aradığınız bu tarz yüzeye sahip bir mousepad ise evet alınır.

Arkadaşlar önceden QCK medium kullanıyordum fakat birine hediye edeceğim. Bu yüzden mouse pad almaya karar verdim ve alırken en iyisini almak istiyorum. Valorant düşük sens oyuncusuyum ve koldan oynuyorum. Benq Zowie E-Sports Fare Altlığı 480X400Mm, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar bir arkadaşım bunu önerdi, sizce nasıl?

Merhaba Unity,

İki çeşit mousepad serimiz bulunuyor. SR serisi daha çok kontrol seven kullanıcılar için kauçuk taban üstüne kumaş yüzey ile tasarlanmış serimizdir. TF-X serimiz ise farklı yine kauçuk taban üzerine daha kaygan bir yüzeyle hız tercih eden oyuncular için tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda modeller mevcuttur, aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsin;

Hem mousepad'i aldıktan sonra nasıl bakımını yapman gerektiğine dair bilgiler içeren hem de modellerimizi tanıtan kısa bir videomuzu da bırakıyoruz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı soruların olursa bize buradan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

Sağlıklı günler dileriz.

Merhaba Unity,

İki çeşit mouse pad serimiz bulunuyor. Sr serisi daha çok kontrol seven kullanıcılar için kauçuk taban üstüne kumaş yüzey ile tasarlanmış serimizdir. TF-X serimiz ise farklı yine kauçuk taban üzerine daha kaygan bir yüzeyle hız tercih eden oyuncular için tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda modeller mevcuttur, aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsin;

Hem mouse Pad'i aldıktan sonra nasıl bakımını yapman gerektiğine dair bilgiler içeren hem de modellerimizi tanıtan kısa bir videomuzu da bırakıyoruz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı soruların olursa bize buradan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

Sağlıklı günler dileriz.

Teşekkür ederim :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı