Beşiktaş-Bayern Münih Eşleşmesi

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Beşiktaşlı olarak gruplarda oynanan futbolun üzerine biraz daha eklenirse geçebileceğimizi düşünüyorum. Özellikle ara transfer döneminde gelecek Vida da çok katkı sağlayacaktır. Gruptan lider çıkarak bir rekor kırdık, inşallah daha yeni rekorlar da kırarız ( 8-0 dışında :( ). Sizin düşünceleriniz neler ?
images.jpeg

Grupta oynanan futbolun biraz değil çok daha üstüne konulması gerekiyor. Çıkan rakip "baba" diye tabir edilen rakiplerden, muhtemelen Beşiktaş geçemeyecek ama ülkemiz ve kendisi adına güzel bir futbol ortaya koyarsa, bundan yenilmemize rağmen gurur duyacağımız bir tablo ortaya çıkar. Buda gayet sevindirici olur. :)

Ben bayerin eskisi gibi oldunu dusunmuyorm vida ile birlikte cok iyi olur deplasmanda 1 gol atsak 2-1 bitse deplasman evde rahat yeneriz diye dusunuyorm sonucta Vodafone Park Orasi [emoji4]

Real'ı elemedi mi galatasaray? O zaman galatasay mıydı favori? Fener galatasaray elenmedi mi şimdi adlarını hatırlayamadım takımlara? Bayern tabiyki favori ama futbolda herşey mümkün. Bunu galatasaraydan biliyoruz. Algı yaratılıyor imkansız falan. Genel olarak fenerli galatasaraylı olmuş bayernli. Başarılı olmamızı istemiyorlar bu çok açık. Tekiz kabul etmek gerek. Zorlarına gidiyor. Beşiktaş için zordur ama imkansız değildir. Şu anki kadromuz açıkçası umutsuzluğa sürüklemiyor beni. Beşiktaş ülkenin en güçlü takımı. Biri geçebilirse o da biziz. Beşiktaş zor da olsa turu geçebilir. Kendi sahamızda özellikle çok güveniyorum. Orada büyük ihtimal yenileceğiz. 2-1 falan olursa beşiktaş tura yakın taraftır gözümde.

Real'ı elemedi mi galatasaray? O zaman galatasay mıydı favori? Fener galatasaray elenmedi mi şimdi adlarını hatırlayamadım takımlara? Bayern tabiyki favori ama futbolda herşey mümkün. Bunu galatasaraydan biliyoruz. Algı yaratılıyor imkansız falan. Genel olarak fenerli galatasaraylı olmuş bayernli. Başarılı olmamızı istemiyorlar bu çok açık. Tekiz kabul etmek gerek. Zorlarına gidiyor. Beşiktaş için zordur ama imkansız değildir. Şu anki kadromuz açıkçası umutsuzluğa sürüklemiyor beni. Beşiktaş ülkenin en güçlü takımı. Biri geçebilirse o da biziz. Beşiktaş zor da olsa turu geçebilir. Kendi sahamızda özellikle çok güveniyorum. Orada büyük ihtimal yenileceğiz. 2-1 falan olursa beşiktaş tura yakın taraftır gözümde.
Bir Galatasaraylı olarak size katılmıyorum.
Derinlerdeki düşüncelerinizi diğer takım taraftarlarının düşünceleri gibi lanse ediyorsunuz.

''Hareketli çocuklar. Ama işte güçleri yetmedi.''

Böyle demişti Serhat Ali Çelikler,

2 - 0'lık Bjk / Leipzig galibiyeti sonrası, Leipzig için.

Bayern Münih maçından sonra Alman bir yorumcu Bjk için benzer bir yorum yapacaktır.

Fakat tabii ki Bjk kazansın isteriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şenol hoca ya baştan kaybediyor yada sonuna kadar gidiyor. Dünya kupasına gittiğimizde de bu böyleydi. Ve şimdi ne tesadüf ki yine bir şenol hoca ve yine onu bekleyen bir tarih sayfası... Neden olmasın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı