Beşiktaş'ın şampiyonlar ligi gitmek için UEFA'ya başvurması

Hocam beşikataşın lütfen bana bu yıl içinde elle tutulur yaptığı şikeleri bulabilir misiniz fener ve Galatasaray'ın besbelli olan şikeleri dolu.

Ben gelip burada Galatasaray'ı ya da Fenerbahçe'yi savunmayacağım, sadece size soru sordum. Bana kalırsa baştan sonra şaibeli rezil bir ligimiz var. Teknik adamlarımızdan, ligin kadro kalitesinden, var hakemlerinden orta hakemlerine herkes rezil, ama siz çıkıp "sadece 2 takımın şikelerine göre kurulmuş bir ligimiz var olay o." çıkıp bunu derseniz, kendinizi sütten çıkmış akkaşık yaparsınız. :)

Kankacım şimdi o kurallar UEFA ligleri için geçerli holigan BJK sayfaları kuduruyor boş boş liglerin insiyatifine bırakılıyor kararlar bu uygulanan karar 9 kete yaşanmış olay kural 8 kere uygulanmış geçen kurallar uygulanınca Beşiktaş niye ağzını açmamış çünkü işine geliyormuş şu an puan kaybettiği için bu kadar ağlıyor Beşiktaş yönetimi emin ol puan kazansa ağzını açmazdı. Ayrıca hani ligi tescik ettirmeyecekti kendisi kazanırsa BJK niye uğraşıyor madem öyleyse lider olmak için?
Ayrıca hakemlerin hatalı verdiği her karara şike demeyi bırakın komik oluyorsunuz Beşiktaş lehine de kafa attığı halde kırmızı görmediği pozisyon vardo hatırlarsanız.

Beşiktaş şu an zaten lider olamayacağını biliyor. Kötü başladık Beşiktaşlı olarak biliyorum ama o Galatasaray maçından sonra düzelmeye başladık. Beşiktaş'ın hedefi şu anda şampiyonlar ligine gidebilmek çünkü oradan para kazanabilecek.

Beşiktaş şu an zaten lider olamayacağını biliyor. Kötü başladık Beşiktaşlı olarak biliyorum ama o Galatasaray maçından sonra düzelmeye başladık. Beşiktaş'ın hedefi şu anda şampiyonlar ligine gidebilmek çünkü oradan para kazanabilecek.

Sonuçta o zaman iyi başlaması gerekirdi. Galatasaray liderlik koltuğuna 5 puan geriden gelip 14 seri yaparak oturdu. ANÇ'nin yaptığı sadece yüzsüzlük kusura bakmayın. O maçları kazansa ağzı açılmazdı, kaybetti boş ağlıyor şu an.

Ben gelip burada Galatasaray'ı ya da Fenerbahçe'yi savunmayacağım, sadece size soru sordum. Bana kalırsa baştan sonra şaibeli rezil bir ligimiz var. Teknik adamlarımızdan, ligin kadro kalitesinden, var hakemlerinden orta hakemlerine herkes rezil, ama siz çıkıp "sadece 2 takımın şikelerine göre kurulmuş bir ligimiz var olay o." çıkıp bunu derseniz, kendinizi sütten çıkmış akkaşık yaparsınız. :)

Hocam eski yıllarda hangi yıl hatırlamıyorum Beşiktaş'ta şike yapmıştı diye biliyorum ama bu ligde şu anda Anadolu takımı olmayıpta en az şike yapan takım olduğuna eminim.

Hocam zaten şuan kazansın demiyorum hakkımız değil. Ama Şampiyonlar ligi için UEFA kurallarına hakkımız ben onu diyorum.
Uefa kuralları kendi kupaları için geçerli dediğim gibi liglerin kendi insiyatifinde kararlar ve tff yıllardır aynı kararı almış bu sefer farklı kural istemek ayrımcılık değilde ne?

Kuralda kural diye tutturmuşsunuz sanki ülke futbolunda kurallar harfi harfine uyuluyor da, buna tutturuyorsunuz. Bir maçta var kayıtları çıkıyor diğer maçlarda yok falan saçma sapan işler oluyorken kural diye tutturuyorsunuz. Bu işin ucu size dokunmasa bu kadar yırtınmazdınız eminim.

Kuralda kural diye tutturmuşsunuz sanki ülke futbolunda kurallar harfi harfine uyuluyor da, buna tutturuyorsunuz. Bir maçta var kayıtları çıkıyor diğer maçlarda yok falan saçma sapan işler oluyorken kural diye tutturuyorsunuz. Bu işin ucu size dokunmasa bu kadar yırtınmazdınız eminim.
İşin ucu bizim lehimize olunca konuşan tek takım biziz zaten? Sivas maçındaki pozisyona haksız dediğimiz halde 7 aydır şike diye ağlıyor holigan taraftar

Geri
Yukarı