Beyaz anakart önerisi

Hocam bir de Asus'un 2 modeli var acaba aynı üründen mi bahsediyorsunuz.

Senin attigindan bahsediyorum.

Eğer ASUS istiyorsan ve oyun oynamak istiyorsan ASUS ROG STRIX'e yönel.

Hocam ASUS'u isteme veya istemem gibi bir durumum yok sistem topluyorum. Beni üzmeyecek bir şey istiyorum. Çoğunlukla oyun oynayacağım.

Bence MSI'ı almalısın fiyatı gayet iyi ve kaliteli ürün.

ASUS ROG STRIX performansı daha iyi.

Performansı neden daha iyi? Hangi açıdan mesela?

Hocam ASUS'u isteme veya istemem gibi bir durumum yok sistem topluyorum. Beni üzmeyecek bir şey istiyorum. Çoğunlukla oyun oynayacağım.

7800x3D için abartılı X670 anakartlara yönelmene gerek yok. Orta halli bir B650 serisi anakart yeterli olur.

Bence MSI'ı almalısın fiyatı gayet iyi ve kaliteli ürün.

Hocam eğer ses kalitesini beğenmezsem en kötü ihtimalle ileride bir ses kartı alırım. Mantıklı mı düşünüyorum. Çünkü bu iki ses yongasında bariz kalite farkları olduğunu yabancı forumlarda okudum. Ama 4000 TL için değer mi, sanmıyorum.

Performansı neden daha iyi? Hangi açıdan mesela?

7800x3D için abartılı X670 anakartlara yönelmene gerek yok. Orta halli bir B650 serisi anakart yeterli olur.

ASUS ROG serisinde sadece X670 bulunmuyor daha uygun modellerde uygun olur.

Hocam eğer ses kalitesini beğenmezsem en kötü ihtimalle ileride bir ses kartı alırım. Mantıklı mı düşünüyorum. Çünkü bu iki ses yongasında bariz kalite farkları olduğunu yabancı forumlarda okudum. Ama 4000 TL için değer mi, sanmıyorum.
Şunu alman fazlası ile yeterli o işlemci için. Ses kartını çok kafana takma. Ses kartı olan bir kulaklık alırsın.
ASUS ROG serisinde sadece X670 bulunmuyor daha uygun modellerde uygun olur.
Bilmiyordum! Teşekkür ederim!

Yeni konular

Geri
Yukarı