Beyerdynamic 990 Pro ideal mi?

Bütçe
3000

RecepY.

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Beyerdynamic 990 Pro almak istiyorum. Amfi olaraksa elimde şöyle bir amfi var: "Creative Sound Blaster Z SE". Satın alma amacım oyun ve müzik. Merak ettiğim nokta, oyunlarda yeterli mi? Özellikle kullanan var ve tavsiye yazarsa memnun olurum. Audiopile bir kulaklık fikrimce her konuda yeterlidir diye düşünüyorum.

Oyunlarda kullanmak için alacaktım fakat arkadaşın biri hiç beğenmemiş. Sesi arttırdıkça ses kötüleşiyor dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hiç öyle bir problemle karşılaşmadım. Sesi son kademeye getirdiğimde ses halen daha temizdi bende. Yalnız şunu eklemek istiyorum, sadece oyun için almak istiyorsanız alınabilecek daha iyi kulaklıklar var fakat müzik dinlemek için de alıyorsanız sıkıntı çıkarmayacaktır, gayet tatmin edici bir kulaklık. Ve artı olarak sadece kulaklığı değil yanında iyi bir amfi de almanız lazım, son kararınız 990 ise.

Yine de en iyisi kulaklığı satın almadan önce denemeniz olacaktır. Ondan sonra en mantıklı kararı vereceksinizdir. Hem içinizde şüphe de kalmaz.

Hiç öyle bir problemle karşılaşmadım. Sesi son kademeye getirdiğimde ses halen daha temizdi bende. Yalnız şunu eklemek istiyorum, sadece oyun için almak istiyorsanız alınabilecek daha iyi kulaklıklar var fakat müzik dinlemek için de alıyorsanız sıkıntı çıkarmayacaktır, gayet tatmin edici bir kulaklık. Ve artı olarak sadece kulaklığı değil yanında iyi bir amfi de almanız lazım, son kararınız 990 ise.

Yine de en iyisi kulaklığı satın almadan önce denemeniz olacaktır. Ondan sonra en mantıklı kararı vereceksinizdir. Hem içinizde şüphe de kalmaz.

Deneme şansım olmadığı için almadım. Sound Blaster Z ses kartım mevcut. 990 Pro yerine Game One aldım şu an onu kullanıyorum.

Game One'ı aktif olarak hâlâ kullanıyor musunuz? Neredeyse 2 yıllık deneyiminizi anlatır mısınız?

Çok hoşuma gittiği söylenemez. Alışkanlığımdan dolayı closed back kulaklık aldım daha sonradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı