BF4'te karakter kendi kendine ateş ediyor

Sungur35

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar. Çoğu kişi gibi ben de Amazon Prime Gaming BF4'ü ücretsiz verince Ubisoft'tan satın aldım. Oyunu indirdim, kurdum ancak şöyle bir problemim var. Oyun başlayınca silah ya kendi kendine ateş ediyor ya da hiç ateş etmiyor. Oyun menüsünde tıklama veya sağa sola dönme gibi durumlarda bir problem yok. Sadece ateş etmede sıkıntı var. Oyunu laptopta oynuyorum. Bilgisayara herhangi bir gamepad bağlı değil ve mouse pad kapalı. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Önerebileceğiniz herhangi bir yardıma açığım. Şimdiden teşekkürler.

Ubisoft yazmışım yanlış olmuş :D Ayarları birçok kez sıfırladım. Touch Pad'i birçok kez açıp kapadım takılma ihtimali falan vardır diye. Ancak sorun hala devam ediyor. Dürbünü olmayan silahlarda benim etkim olmadan ateş etmeye devam ediyor. Dürbünlü olan silahlarda sadece dürbünü açabiliyorum, ateş edemiyorum.

Ubisoft yazmışım yanlış olmuş :D Ayarları birçok kez sıfırladım. Touch Pad'i birçok kez açıp kapadım takılma ihtimali falan vardır diye. Ancak sorun hala devam ediyor. Dürbünü olmayan silahlarda benim etkim olmadan ateş etmeye devam ediyor. Dürbünlü olan silahlarda sadece dürbünü açabiliyorum, ateş edemiyorum.
Hortlatmak gibi olacak ama. Bluetooth device varsa kapat joystick ve touch padlerin açık veya kapalı olması değil direkt. Devre dışı bırakılması gerekiyor. Nereden biliyorsun diye sormayın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı